w

Można się nieźle zdziwić widząc ten sam klub w Cyberpunku 2077 w nocy i w dzień

CDPR naprawdę przykładało się do świata, jaki tworzono. Niestety jednak wiele elementów zostało przyćmionych przez błędy.


Już któryś raz piszemy o tym, jak bardzo CDPR chciało coś zmienić i jak duży potencjał drzemał i nadal drzemie w Cyberpunku 2077. Kolejnym na to przykładem jest różnica pomiędzy tym, jak wyglądają kluby w grze nocą, a w dzień.

Większość gier po prostu zamknęłoby klub na pory typowo dzienne i otwierało je wieczorami. CDPR nie podobało się takie rozwiązanie. Co dzieje się więc w dzień, a co w nocy?

https://old.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/rhu7k5/some_might_not_know_about_it_at_nighttime_riot/

Różnica pomiędzy dniem, a nocą na przykładzie klubu

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “KamilCesaro” (przy okazji pozdrawiamy rodaka) zwrócił uwagę społeczności na to, jak ciekawie CDPR rozwiązał kwestie klubów, konkretnie tego o nazwie “Riot”. W nocy jest on pełen ludzi, dostępny dla wszystkich.

W dzień natomiast pracownicy normalnie sprzątają, przygotowują się do wieczornej imprezy. Zupełnie tak, jak w normalnym życiu.

Mały, ale jakże ciekawy szczegół. I takimi rzeczami cały Cyberpunk jest wypełniony, natomiast wiele osób po prostu nie zwraca na to kompletnie uwagi, bowiem jest to tak normalne.

Co ciekawe, prawdopodobnie takie zachowanie NPC nie było wprowadzone wraz z premierą, a kluby po cichu zmieniono w jednej z aktualizacji. Trudno natomiast powiedzieć, w której konkretnie. CDPR co patch dodaje lub zmienia niektóre elementy, zupełnie o tym nie informując.