w

“Nie używać w grze”, w Cyberpunku 2077 znalazło się coś, co deweloperzy oznaczyli jako nie do użytku

CDPR umie zaskakiwać, nawet po tak długim czasie po premierze.


Różne błędy, niedokończone animacje, pobugowane dialogi raczej już nie zdziwią żadnego gracza Cyberpunka. Bugi różnią się jedynie tym, że albo są irytujące, albo zabawne. Do tych zabawniejszych można zaliczyć przykładowo lewitujące brwi, z którymi rozmawiamy:

To jednak nic przy wpadce, którą dostrzeże bardzo mała liczba graczy Cyberpunka. Niektóre postacie zamiast brwi mają bardzo specyficzny napis.

“Nie używać w grze”

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “Glockroach” podzielił się z graczy pewnym przeoczeniem ze strony CDPR. Ktoś na etapie ostatecznego zatwierdzania wszystkiego najwyraźniej przeoczył nie tylko błędy z lewitującymi brwiami, ale także ich “model”, którego nie powinno się używać.

I nie chodzi tutaj o to, że te konkretne brwi są jakieś nienaturalnie duże, że mają jakiś problem z wyglądem, to zupełnie inna kwestia.

Zamiast brwi jest napis “Do not use in game”, prawdopodobnie była to notatka pozostawiona przez programistów, którą ktoś przegapił. Gracze nieco się śmieją, że to wcale nie było przegapienie, tylko “bycie ironicznym” i to jest ten moment, w którym nie wiadomo. Mowa tutaj o wpadce, czy easter eggu? To odwieczny problem Cyberpunka 2077.