w

Nieograniczona ilość pieniędzy w Cyberpunku 2077. Pozwala na to poważny błąd

W Cyberpunku 2077 można nabyć nieograniczone zasoby finansowe.


Gromadzenie środków finansowych w Cyberpunku 2077 może wydawać się dość czasochłonnym i skomplikowanym procesem.

Rzeczywiście tak jest, a przynajmniej z założenia, bowiem w grze znajduje się błąd, który pozwala na uzyskanie przeogromnych pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie.

Jak szybko zarobić w Cyberpunku 2077?

Powszechnie znanymi sposobami na zarabianie pieniędzy w Cyberpunku 2077 jest strzelanie i grabienie. Oczywiście jest to dobry sposób, ale po pewnym czasie może się znudzić i stać się uciążliwy. Dodatkowo nie jest specjalnie efektywny.

W związku z tym gracze znaleźli sposób na szybkie zarabianie pieniędzy w Cyberpunku 2077. Wystarczy wykonać czynności opisane poniżej:

 1. Wybierz poboczne zadanie Space Oddity.
 2. Udaj się do Santo Domingo i porozmawiaj z włóczęgami.
 3. Zhakuj teczkę wojskową.
 4. Udaj się do punktu zrzutu i pokonaj wszystkich wrogów.
 5. Otwórz opakowanie.
 6. Udaj się do najbliższego Drop Pointa.
 7. Zapisz swoją grę.
 8. Sprzedaj obraz Untiled 18.
 9. Wyjdź z menu Drop Point.
 10. Otwórz ponownie menu Drop Point.
 11. Po ponownym otwarciu Drop Point powinieneś zobaczyć, że obraz można odkupić za jedyne pięć eurodolarów – nieźle, biorąc pod uwagę, że obraz sprzedaje się za 4000 USD. Wystarczy po prostu odkupować obraz i ponownie go sprzedawać.

Sposób ten jest banalnie prosty, nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani grzebania w plikach gry. Za jego pośrednictwem można zarobić miliony wirtualnych dolarów. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ zapewne wcześniej czy później deweloperzy zlikwidują ten błąd.