w

Nowe wycieki Cyberpunka 2077 potwierdzają, że gra wygląda bardzo średnio na tym sprzęcie

Nowe wycieki zdają się potwierdzać teorię Shrouda o tym, dlaczego CDPR w specyficzny sposób pokazało gameplay ze starszej generacji konsol.


Choć CDPR bardzo prosiło o to, by nie umieszczać w sieci przecieków, to jednak nie udało się tego uniknąć. Serwisy umożliwiające wrzucanie materiałów wideo zalała fala wycinków z rozgrywki nadchodzącego Cyberpunka 2077.

Szybko okazało się, że grafika na starszej generacji konsol jest po prostu średnia. Przynajmniej tak oceniają ją gracze. Trudno się jednak dziwić. Przypomnijmy, że mówimy tutaj o kilkuletnich konsolach, konkretnie Xboxie One S.

Filmów tego typu jest naprawdę sporo i są w miarę szybko usuwane. Pokazują jednak, że Cyberpunk 2077 będzie musiał się nieźle namęczyć, jeżeli chodzi o starszą generację.

„Ten gameplay ma udowodnić, że Xbox One X ssie?”

Shroud, jeden z najpopularniejszych streamerów i jednocześnie youtuberów oceniając oficjalny gameplay sprzed kilku dni zapytał wręcz, czy zadaniem prezentacji jest pokazanie, że Xbox Series X jest lepszy, a Xbox One X „ssie”.

Widać, że przy starszej generacji osoba prowadząca samochód nie przyspiesza, przez co można faktycznie odnieść wrażenie, że nie chciano pokazać ewentualnych niedociągnięć. Przy Series X pojazd porusza się już znacznie szybciej.

Na oceny jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, przynajmniej według twórców. Należy pamiętać, że część prezentowanych materiałów to starsze wersje gry, które wymagają jeszcze dodatkowych aktualizacji.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077