w

Serial z Cyberpunka 2077 zawiera easter egga z gry, którego wiele osób przegapiło. Edgerunners z datą premiery

Cyberpunk: Edgerunners dostało nowy zwiastun, który zawiera dwie bardzo ciekawe informacje, z czego jedna jest bardziej easter eggiem.


Cyberpunk: Edgerunners jest serialem, który ma bazować na świecie Cyberpunka. Serial ma 10 odcinków i pojawi się niedługo na Netflixie. Wiele osób spekulowało się odnośnie tego, czy będzie to miało cokolwiek wspólnego z grą i wygląda na to, że tak.

Abstrahując od tego, że wszystkie zwiastuny publikowane są na oficjalnym kanale Cyberpunka 2077, to już na samym trailerze pojawił się pewien ciekawy easter egg nawiązujący do gry. Chodzi tutaj o szyfr:

Lepiej widoczne w odbiciu:

Raczej wszyscy znają ten motyw i to właśnie z Cyberpunka 2077. Ogólnie społeczność mocno zastanawia się nad tym, w jakim stopniu serial i gra zostaną połączone. Na Reddicie wiele spekuluje się o tym, że w DLC mogą znaleźć się postacie z Edgerunners, ale na razie nie ma ku temu żadnych wskazówek.

Kiedy Edgerunners pojawi się na Netflixie?

Dokładna premiera nie została potwierdzona, natomiast wiadomo, że CDPR celuje we wrzesień 2022 roku. Raczej trudno to przegapić, gdy na końcu zwiastuna pojawia się ogromna data.

Trailer obejrzeć można na Youtube, ale jeżeli nie lubicie anime, to raczej Wam się nie spodoba. To jedna z tych rzeczy, która na zwiastunach wygląda dość specyficznie, a dopiero potem pokazuje swój potencjał.