w

Shroud zaskakująco o Cyberpunku 2077: „Mam nadzieję, że ta gra umrze w ciągu miesiąca”

CD Projekt Red / Shroud

Były profesjonalny gracz CSGO w mocnych słowach o Cyberpunk 2077.


Najnowsza produkcja studia CD Projekt wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem społeczności, nawet pomimo kilkukrotnych zmian premiery. Teraz rośnie ono jeszcze bardziej, albowiem premiera ma być już za 9 dni.

Na niedawnej transmisji na żywo, zapytany o własne zdanie Michael „Shroud” Grzesiek stwierdził, że ma nadzieje, iż gra umrze w przeciągu miesiąca. Dlaczego gracz tak uważa?

Shroud o CP77

Przekładana kilka razy premiera najnowszego dzieła Redów ma odbyć się już 10 grudnia tego roku. Dlatego zainteresowanie produkcją, jest jeszcze większe niż do tej pory. Z tego powodu fani pytają różnych streamerów i twórców internetowych o ich opinie. Co na to jeden z najpopularniejszych graczy Counter Strike Global Offensive?

ZOBACZ – CDPR komentuje przerobienie Cyberpunka 2077 na film dla dorosłych “najwyższa forma pochwały”

Kanadyjczyk polskiego pochodzenia Michael „Shroud” Grzesiek został zapytany podczas jednego ze swoich streamów o swoją opinię na temat Cyberpunk 2077.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaka jest ich definicja nowej generacji. Tak, gra będzie naprawdę fajna, ale naprawdę chcę wiedzieć, czy faktycznie zamierzają to zrewolucjonizować i być naprawdę następną generacją. Zobaczymy.

Następnie komentujący śmiali się, że tytuł znów będzie opóźniony, a data jego premiery zostanie po raz kolejny przełożona. Co na to Shroud?

Znowu zamierzają opóźnić wydanie? Wątpię, ale mogli, zdecydowanie mogli. Jestem pewien, że są gotowi. Jestem pewien, że nie zamierzają już tego cofać. Jestem pewien, że są gotowi.

Michael postanowił obejrzeć na streamie najnowszy oficjalny gameplay na konsoli Xbox One X. W trakcie oglądania zatrzymał go na krótką chwilę i skomentował słowa jednego z jego fanów na czacie:

Cyberpunk umrze za miesiąc? Mam nadzieję. Mam nadzieję, że to nie potrwa dłużej niż miesiąc. To pieprzona gra dla jednego gracza. Nie chcę tutaj spędzać całego życia. Chcę spędzić wystarczająco dużo czasu, a potem wyjść, wiesz?

Chociaż słowa wydają się być mocne, a opinia druzgocząca, jest to zrozumiałe, szczególnie patrząc na to, że były zawodnik CSGO spędził ogromną ilość godzin w grach online. Granie solo w świecie, w którym dominuje sztuczna inteligencja, może być uciążliwe i po krótkiej chwili zwyczajnie nudne. Szczególnie jeżeli nie przepadamy za grami RPG, a wolimy te opierające się na współpracy całego zespołu.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077