Dlaczego tym roku ponownie w LoLu nie pojawi się wydarzenie Snowdown? Co przygotował Riot w zamian?

League of Legends

Reklama

Z racji, że Snowdown nie cieszyło się tak dużą popularnością, twórcy chcą dać graczom coś innego.


Mimo że wielu graczy League of Legends wręcz uwielbia świąteczne wydarzenie i zimową mapę, która niegdyś regularnie mu towarzyszyła, skórki z nim związane często nie cieszyły się już tak wysoką popularnością (Dlaczego w tym roku nie ma Snowdown? Riot chce pokazać nam coś nowego).

Samo stworzenie mapy na jedynie krótki okres wymaga nieproporcjonalnie dużego nakładu pracy w stosunku do tego, jak długo gracze faktycznie z niej korzystają. Z tego powodu w zeszłym roku świąt w LoLu nie było i zapowiada się, że w 2020 również może ich zabraknąć.

Battle Queens zamiast świątecznego wydarzenia?

Reklama

To, czy śnieżna mapa jeszcze powróci do League of Legends, nie zostało potwierdzone przez Riot. Deweloperzy nie wykluczyli takiej możliwości, jednak kilka miesięcy temu poinformowali graczy, że póki co nie mają czegoś podobnego w planach (Czy zimowe Summoner’s Rift powróci jeszcze do LoLa? Riot dał graczom nadzieję).

Reklama

Jak pokazuje najnowsza zawartość, która pojawiła się już na serwerach testowych, w tym roku gracze również nie będą mieli okazji zobaczyć śniegu na Summoner’s Rift. Przedmioty dotyczące kolejnego wydarzenia powiązane są z nadchodzącą do League of Legends serią skórek Battle Queens.

ZOBACZ – Gracze League of Legends z Europy muszą płacić więcej za RP od Amerykanów?

  • Royal Aurai Cache
    • Przedmiot ekskluzywny dla zestawu 50 kul. Otwórz go, aby sprawdzić, jakich skarbów strzegła Janna – mają one dwudziestokrotnie zwiększoną szansę na wylosowanie mitycznego skina. 4 odłamki skórek z ceną 975 RP lub mniej (80% szansy) LUB jedna legendarna skórka (19% szansy) LUB jedna mityczna skórka (1% szansy).
  • Schema Bag
    • Otwórz, aby odkryć łupy Katariny! 3 odłamki skórek wartych 750 RP lub mniej (70% szansy) LUB 4 odłamki skórek wartych 1350 RP lub mniej (30% szansy). Szansa na Gemstone i mityczną skórkę jest pomnożona razy 1,5.
  • Battle Queens 2020 Orb
    • Otwórz, aby otrzymać gwarantowany odłamek skórki z 4-procentową szansą na otrzymanie Schema Bag. Szansa na Gemstone i mityczną skórkę jest pomnożona razy 1,5.
  • Battle Queens 2020 Token

Mimo że podobnie jak rok temu święta nie zawitają do League of Legends, prawdopodobnie będzie można zakupić związane z nimi skórki.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej