w

Ukryte obozowisko bezdomnych i uzależnionych w Cyberpunku 2077, które niełatwo znaleźć

W Cyberpunku jest mnóstwo ciekawych, ukrytych i teoretycznie niedostępnych miejsc.


Zaledwie wczoraj pisaliśmy o miejscówce w Cyberpunku, która nie została dokończona. Tym razem CDPR się postarało i spokojnie można uznać, że ta konkretna lokacja jest skończona. Choć nie wcale nie łatwo się do niej dostać, a raczej w ogóle ją zauważyć.

Night City jest przepełnione różnymi ciekawostkami, które łatwo pominąć. Szczególnie, jeżeli skupiamy się tylko i wyłącznie na fabule, a przez miasto podróżujemy korzystając z szybkich podróży.

Obozowisko bezdomnych i uzależnionych

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “pablo397” pokazał graczom ciekawe miejsce, do którego dostanie się wymaga nieco zachodu. Warto wspomnieć, że to ponownie Polak jest tym, który budzi całą społeczność.

Bardzo łatwo jest przegapić obóz, dlatego spokojnie można napisać, że to jednak ukryta miejscówka. Pod mostem znajduje się cały obóz osób bezdomnych i jak sugeruje autor nagrania, również uzależnionych. Panuje tam klimat niepokoju.

Ciekawa miejscówka, która nie wpływa na samą rozgrywkę jako taką. Nie znajdziemy tam niesamowicie rzadkich przedmiotów, ani dodatkowych zadań, a szkoda, bo aż prosi się o jakąś poboczną, może mroczniejszą historię.

Może taki był plan i deweloperzy kombinowali z czymś więcej, a może zrobiono to po prostu, by dać graczom ciekawsze doświadczenia z eksploracji świata. To niestety zostanie już tajemnicą.