w

W Cyberpunk 2077 pojawi się możliwość ocenzurowania zawartości dla dorosłych

CD Projekt Red

Opcja, która włączy cenzurę w grze.


Do premiery najnowszego dzieła studia CD Projekt Red pozostało już niewiele czasu. W związku z tym ciekawość graczy z każdą chwilą narasta i bardzo często padają pytania o przeróżne elementy rozgrywki.

Tym razem odpowiedzialny za jakość w Cyberpunk 2077 – Łukasz Babiel, został zapytany o możliwość wyłączenia nagości. Okazuje się, że będzie taka opcja.

Włączanie i wyłączanie nagości

Cyberpunk 2077 ma być grą na całkowicie innym poziomie i wiemy już, że użytkownicy spotkają w rozgrywce sceny dla osób dorosłych. Redzi doskonale zdają sobie sprawę, że nie każdy będzie chciał przyglądać się, aż tak szczegółowo postaciom i postanowili dodać opcję cenzury. Potwierdził to Łukasz Babiel na Twitterze.

Na ten moment nie wiadomo nic więcej i trudno powiedzieć, jak to będzie działać, ale społeczność podaje kilka najbardziej prawdopodobnych scenariuszy. Według pierwszego intymne elementy zostaną zwyczajnie rozpikselizowane, podobnie jak w Simsach. Inni gracze twierdzą natomiast, że w przypadku wyłączenia nie będzie ich wcale, a główny bohater, jak i NPC przypominać będą lalki Barbie i Kena. Pamiętajmy, że są to tylko domysły, a oficjalne rozwiązanie będziemy mogli zaobserwować już w samej grze, która swoją premierę będzie miała 10 grudnia 2020 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077