w

Znamy kolejne szczegóły na temat nadchodzącej produkcji Blizzarda – Diablo IV

fot. Blizzard Entertainment

W sieci pojawiło się więcej informacji na temat Diablo IV


Premiera Diablo IV będzie miała miejsce najprawdopodobniej na koniec bieżącego roku lub  początkiem 2021. Blizzard postanowił zadbać o swoją społeczność i podzielić się z nią paroma zrzutami ekranu z gry oraz informacjami. Amerykańskie przedsiębiorstwo z pewnością skupi się na nadchodzącym tytule, aby móc zrehabilitować się za porażkę związaną z Warcraft 3: Reforged oraz sytuację z banem dla profesjonalnego zawodnika Hearthstone.

Co konkretnie wiemy na temat nadchodzącej produkcji Blizzarda?

Wiemy już, że Diablo IV będzie różnić się od swojego poprzednika już samym hudem. Będzie on o wiele przyjemniejszy dla oka i co najważniejsze – zmieni swoje położenie, bowiem paski umiejętności, zdrowia i many trafią na lewą stronę ekranu. Istotny jest fakt, iż w Diablo IV będziemy mogli bawić się lokalnie w kilka osób, ponieważ produkcja zostanie wyposażona w tryb kooperacji. W tytule będziemy mogli walczyć między innymi z przeciwnikami znanymi z poprzednich części serii, lecz będą oni prezentować się w znacząco inny sposób. Twórcy chcą, aby postacie były dużo bardziej realistyczne i mroczne.

fot. Blizzard Entertainment

Zaprezentowano również rodzinę “kanibali”, z którą będziemy mogli się zmierzyć w nadchodzącej kontynuacji Diablo.

Warto również dodać, iż Diablo IV będzie posiadało możliwość grania kontrolerami za pośrednictwem PC. Tym czasem pozostaje nam oczekiwać kolejnych informacji o Blizzarda i oczywiście daty samej premiery, ponieważ ta jeszcze nie została upubliczniona.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Diablo 4