w

Poważny glitch w FIFA 21 potrafi zrujnować mecze Mistrzostw FUT. Nagłe zawieszenia gry

Duży błąd w FIFA 21, który w znaczący sposób rujnuje rozgrywkę.


Jeśli chodzi o testowanie swoich umiejętności w FIFA 21, to z pewnością nie ma lepszej możliwości, niż przedzieranie się przez Mistrzostwa FUT. Tryb Ultimate Team, w którym użytkownik może rozegrać 30 gier w ciągu weekendu i zgarnąć kilka fajnych paczek, zawodników lub trochę monet jest bardzo atrakcyjny, zwłaszcza, iż sowicie wynagradza najlepszych z najlepszych.

W grze FIFA 21 wiąże się to jednak również z wieloma problemami – najnowszy z nich powoduje, że gry rozpadają się, gdy ktoś próbuje dokonać zmiany zawodnika.

Na czym polega ten problem?

Początkowo ciężko było nawet określić przyczynę całego błędu i gracze nie rozumieli co się tak naprawdę dzieje. Mimo to, jeden z youtuberów FIFY 21 ustalił, w czym leży problem.

Jeśli grasz na Mistrzostwach FUT i Ty lub Twój przeciwnik zdobędziecie gola, a przy tym natychmiast dokonacie zmiany zawodnika w drużynie, to prawdopodobnie zawiesi się to podczas przejścia na Mistrzostwa FUT i przyniesie Wam przegraną, nawet jeśli wygracie.

Wielu graczy zauważyło, że również doświadczyli usterki we własnych grach, ale nie rozumieli, co się stało, dopóki nie zostało to wyjaśnione. Inni sugerowali, że dzieje się to również w innych trybach FUT, takich jak chociażby draft.

Póki co problem cały czas jest częścią gry, a nawet nie wiadomo czy deweloperzy mają świadomość o jego istnieniu. Tak czy inaczej, jest on bardzo poważny i EA powinno zająć się nim jak najszybciej.

DołączObserwuj
Więcej z FIFA