w

Joker z Florydy grozi mocnymi pozwami w stronę Rockstara. Chce milionów za trailer do GTA 6

Joker z Florydy, na którym prawdopodobnie wzorowana była jedna z postaci do GTA 6, nie szczędzi sobie słów, grożąc pozwami w stronę Rockstara.


Od czasu wyjścia pierwszego oficjalnego zwiastuna do GTA 6 nic na ten temat nie cichnie. A wręcz przeciwnie – codziennie ludzie znajdują coraz to kolejne ciekawostki, podpowiedzi czy easter eggi, które pojawiły się w trailerze do gry.

Wiele z nich wzorowanych jest najprawdopodobniej na realnych wydarzeniach lub osobach. Zwłaszcza gdy mówimy o postaci „Jokera z Florydy”, który sam twierdzi, że postać z trailera na tyle przypomina mu jego osobę, że chce otrzymać od Rockstara „miliony dolarów”.

Joker z Florydy żąda „milionów”

Reklama

Lawrence Sullivan, znany bardziej jako Joker z Florydy, nie pozostawia suchej nitki na Rockstarze. Mężczyzna twierdzi, że ma „twarde dowody” na to, że postać podobna do niego, pokazana w zwiastunie do GTA 6, jest wzorowana na nim, a Rockstar dzięki jego osobie korzysta z „darmowego marketingu”, za co chce dostać dodatkowy milion dolarów.

TT: https://www.tiktok.com/@lawrence.sullivan0/video/7311699252420349227

Joker jednocześnie grozi, że jeśli Rockstar nie odezwie się do niego w ciągu trzech dni, jego prawnicy zaczną wysyłać w końcu prawdziwe pozwy. A ludzie głównie obserwują sytuację tylko dlatego, że ta wydaje się być naprawdę komiczna.

Jeśli Joker rzeczywiście wejdzie na drogę sądową z Rockstarem, istnieje możliwość, że postać podobna do niego nie pojawi się w finalnej wersji GTA 6. Do tego jednak jeszcze sporo czasu, a więc warto śledzić sprawę na bieżąco.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA