w

Wszystkie easter eggi z prawdziwego życia, jakie udało się znaleźć w zwiastunie GTA 6

Praktycznie wszystko to, co widzieliście na trailerze GTA 6, wydarzyło się naprawdę.


W ciągu ostatniej doby od wypuszczenia traileru do GTA 6 zdążono obejrzeć go już ponad 102 miliony razy. To naprawdę ogromna liczba, ale raczej nic w tym dziwnego – cały świat czeka na premierę GTA 6.

A patrząc po zwiastunie, to naprawdę jest na co czekać. I nie zaskakuje tylko sama grafika i jakość produkcji, a również ilość przeróżnych easter eggów i odniesień do prawdziwego życia.

Wszystko, co udało się znaleźć

Oczywiście samych easter eggów z pewnością jest o wiele więcej, a te będą wychodzić na dniach. Ludzie od kilkudziesięciu godzin przeczesują zwiastun w celu znalezienia jakichś ukrytych przekazów czy odniesień.

A tych jest naprawdę dużo. Okazuje się bowiem, że praktycznie wszystko, co zostało zawarte w oficjalnym trailerze, działo się w prawdziwym życiu.

„Kobieta twerkuje na dachu samochodu, gdy samochód jedzie autostradą w Miami”

Video

„Rasistowska Karen z młotkiem”

Video

„Aligator przyciąga tłumy, wchodząc do Apopka Walmart na Florydzie”

Video

Joker z Miami

Video

„Sąsiedzi zdenerwowani mężczyzną z Florydy, który lubi nago pracować w ogrodzie”

Video

„Aligator utknął na tarasie i kąpał się w basenie mieszkańca Florydy”

Video

Nagi mężczyzna przemierzający ulice Florydy

Video

Oczywiście zdecydowana większość wszystkich easter eggów pochodzi z Florydy – przypomnijmy, że to właśnie na Miami oparte jest całe Vice City, do którego mamy powrócić na premierę GTA 6.

Oczywiście nie samymi wydarzeniami żyje Rockstar, wygląd miasta i lokalizacje również oparte są na prawdziwych miejscach istniejących na Florydzie. Przykładem mogą być drzwi sklepu, które widzimy w minucie 1:18 z logiem Flanningana, co ma być bezpośrednim nawiązaniem do znanej sieci restauracji z południa Florydy.

Ponadto ludzie już informują, że wiele ujęć na Vice City przypomina rzeczywiste lokalizacje, takie jak Park Narodowy Everglades czy archipelag Florida Keys.

Oczywiście są to główne easter eggi, jakie zostały wychwycone na przestrzeni tych ostatnich godzin. W nadchodzących dniach czy tygodniach prawdopodobnie pojawi się ich znacznie więcej, dlatego warto śledzić temat. Widać, że Rockstar wkłada w projekt całe swoje życie.

DołączObserwuj
Więcej z GTA