w

Czym tak naprawdę różnią się domy w Hogwart’s Legacy? Na co wybór będzie miał wpływ?

Hogwart’s Legacy coraz bliżej. Wiele osób zastanawia się więc, który dom faktycznie wybrać i jaki będzie to miało wpływ na rozgrywkę.


Wybór domu może być niesamowicie istotny dla osób, które lubią poczuć klimat Harry’ego Pottera. Dla wszystkich innych – cóż, może to być jeden z wielu wyborów, jakie dokonamy w grze. Dlaczego? Na razie wiadomo, że wybór domu będzie miał znaczenie dla wyglądu postaci, Dormitorium i jego typu.

Wybór domu kręci się więc wokół dwóch rzeczy – stylu ubierania się i dostępnych przedmiotów oraz wyglądu Dormitorium, sposobu wejścia do niego i miejsca, w którym się znajduje. Jest też jeszcze jedna kwestia, która nie została wytłumaczona.

Czym się różnią domy?

W tym wszystkim są też nasi kompani, którzy będą przemierzać świat Hogwart’s Legacy razem z nami. To trzy osoby, które będzie można wybrać. I tutaj pojawia się niejasność. Nie wiadomo, czy te postacie będą przypisane do konkretnych domów, czy też nie. Początkowo wydawało się, że jak najbardziej.

Sebastian Sallow miał być przypisany do Slytherinu.

Natasi Onai do Gryffindoru.

Poppy Sweeting do Hufflepuff.

Czwarta postać pozostaje tajemnicą. Tak samo jak to, czy postacie rzeczywiście będą z automatu przydzielone do konkretnych domów. Na zwiastunie samego Hogwart’s Legacy widać scenę, w której Poppy rozmawia z bohaterem ubranym w szaty Griffindoru.

To trochę psuje dotychczasowe postrzeganie przyjaciół jako ograniczonych przez wybór domu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter Hogwarts Legacy