w

Już teraz fani Harrego Pottera mogą wybrać swój dom i różdżkę do nadchodzącego Hogwarts Legacy

Avalanche Software

Przedpremierowe wybranie różdżki i własnego domu w Hogwarts Legacy.


Fani przygód Harry’ego Pottera zapewne z niecierpliwością czekają na nową grę z tego uniwersum. Tym razem będą mogli wcielić się w ucznia Hogwartu i eksplorować korytarze tej niesamowitej szkoły magii.

Chociaż premiera gry została przesunięta i odbędzie się dopiero 10 lutego 2023 roku, to już teraz pozwolono przyszłym graczom na wybór własnego domu. Wzięcie udziału w zabawie jest niezwykle proste.

Dom w Hogwarts Legacy

Większość fanów Harry’ego Pottera marzyła kiedyś lub nawet wciąż marzy, aby do ich okna zawitała sowa z przyczepionym do nóżki listem zapraszającym na naukę w szkole magii. Chociaż to wydaje się mało rzeczywiste, to mogą oni zwiedzić kultowy Hogwart w grze, której premiera będzie miała już niedługo. Tak wygląda najnowsza zapowiedź dzieła studia Avalanche Software.

Po dostaniu się za mury siedziby czarodziejów jako uczeń, warto wiedzieć, do któego domu zostanie się przydzielonym. Chociaż normalnie wykonuje to słynny kapelusz podczas ceremonii przydziału, to gracz jest w stanie samodzielnie wybrać dom. Jednak nie jest to do końca takie proste i najpierw trzeba odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących wyborów.

Żeby to zrobić, wystarczy:

  • Wejść na tę stronę: KLIK.
  • Połączyć konto Wizzarding World z kontem Fan Clubu Harr’ego Pottera.
  • Wziąć udział w krótkim quizie.
  • Wejść na stronę Warner Bros Games i się tam zalogować, po czym wkleić otrzymany wcześniej kod: KLIK.

Tym oto sposobem już na starcie gry gracz będzie mógł cieszyć się przydziałem do konkretnego domu, ciekawą szatą oraz różdżką.

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter Hogwarts Legacy