w

Hogwarts Legacy osiąga sukcesy jeszcze przed wydaniem gry. O czym dokładnie mowa?

Hogwart’s Legacy zapowiada się na niezwykle popularną grę. Świadczą o tym jej osiągnięcia na miesiąc przed premierą.


Hogwarts Legacy to jedna z największych premier ze świata gier komputerowych, która zbliża się wielkimi krokami. Gra zostanie odblokowana już za niecały miesiąc – 10 lutego. Uniwersum Harry’ego Pottera jest naprawdę rozbudowane i ma multum fanów na całym świecie. Nie jest to pierwsza gra, która jest w nim ulokowana, jednak z pewnością jest największa i najbardziej interesująca dla graczy.

Fani będą mogli wcielić się w ucznia Hogwartu, brać udział w zajęciach znanych z filmów, zwiedzić otwarty świat i poznać nową historię stworzoną przez deweloperów. Mimo że gra oficjalnie nie została jeszcze wydana, już teraz osiąga sukcesy. Udowadnia to między innymi Steam.

Co udało się osiągnąć grze Hogwarts Legacy?

W całej historii marki Harry’ego Pottera nie brakowało adaptacji gier wideo. Obejmuje to zarówno tytuły przygodowe i gier sportowych Quidditcha, jak i growe adaptacje filmowe w klimacie LEGO.

Fani serii od dawna jednak marzyli o czymś głębszym, a Avalanche Software chce zapewnić to w Hogwart’s Legacy. Gra RPG z otwartym światem pojawi się na PC i konsolach już w lutym tego roku. Wykresy sprzedaży na Steamie pokazują, że zainteresowanie produkcją jest ogromne. Znajduje się na samym szczycie bestsellerów, ustępując miejsca wyłącznie darmowemu CS:GO.

Wychodzi na to, że przynajmniej na komputerach Hogwart’s Legacy będzie cieszyło się naprawdę sporą popularnością po premierze. To, jak sprosta oczekiwaniom graczy, okaże się dopiero 10 lutego. Warto wspomnieć o tym, że gracze, którzy zakupią grę w preorderze, będą mogli zagrać w Hogwart’s Legacy 3 dni wcześniej.

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter Hogwarts Legacy