w

Hyper Scape, co to jest, o co w tym chodzi i jak dostać kod do gry? Poradnik

Reklama

Hyper Scape zgodnie z zapowiedziami, kompletnie przejęło Twitch.

Reklama


Wszystkie informacje o Hyper Scape bazowały do tej pory na przeciekach. Mimo podpisanych NDA, wiele osób wiedziało o nadejściu tej konkretnej produkcji. Czym jednak jest nowa gra Ubisoftu?

To Battle Royale z krwi i kości, choć stawia na niesamowicie ciekawe rozwiązania. Rozgrywka jest bardzo szybka i dynamiczna, trudno znaleźć tutaj momenty nudy i przestoju.

Hyper Scape i kod do gry

Do wypróbowania Hyper Scape zostali zaproszeni najwięksi twórcy. Natomiast nie ma chyba nikogo z Polski. Stąd streamy dopiero będą się pokazywać wraz z przyznawaniem dostępów. O co w tej grze chodzi? To po prostu BR z ciekawymi, nowoczesnymi dodatkami.

Przykładowo, widzowie na Twitch mogą za sprawą głosów decydować o tym, co dzieje się w konkretnej grze. Można podejrzeć statystyki meczu, czy przedmioty posiadane przez gracza.

Czy to będzie kolejny hit? Bardzo możliwe, że tak. Na pewno w tym momencie cały świat patrzy na nową produkcję Ubisoftu. Gra zajmuje pierwsze miejsce od momentu startu.

Kod do Hyper Scape

Jeżeli chodzi o dostęp, to można go otrzymać tylko za sprawą dropów na Twitch. Czym są dropy? To losowo przyznawane „nagrody”, w tym wypadku nagrodą jest samo wejście do gry. Oznacza to tyle, że Hyper Scape nie posiada żadnych kluczy, czy kodów. Wszystko dzieje się za sprawą platformy do streamowania.

Co i jak trzeba zrobić? Należy mieć konto na oficjalnej stronie Ubisoftu i połączyć je za sprawą specjalnego adresu:

https://drops-register.ubi.com/

https://drops-register.ubi.com/

Na pewno warto zainteresować się nowym hitem. W Polsce zapewne „wybuchnie” dopiero w momencie, gdy więcej osób otrzyma swoje dostępy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Hyper Scape