w

Nowe tryby Duo i Team Deathmatch w Hyper Scape, crossplay, nowe platformy i więcej

Twórcy Hyper Scape obiecują nadejście dodatkowej zawartości.


Hyper Scape zdecydowanie nie miało lekkiego startu. Mimo dużej oglądalności w becie, na Twitchu obecnie mało kto śledzi losy pierwszego sezonu. Z blisko 100 tysięcy widzów 11 lipca, obecnie zostało po 10-30 tysięcy.

To jednak w żaden sposób nie wpływa na plany wydawnicze Hyper Scape. Ubisoft przekonuje, że nadal będzie ciężko pracował nad kolejnymi funkcjami.

Czego się spodziewać dalej?

W przeprowadzonym niedawno AMA ujawniono, że trwają zaawansowane prace nad trybami Duo i Team Deatchmatch. Będą one nazwane w specyficzny sposób i wprowadzą nieco świeżości do rozgrywki.

Deweloperzy podkreślają, że są bardzo zainteresowani funkcją crossplay, czyli możliwością wspólnego grania na różnych platformach. Podobnie jednak, jak do trybów gry, tutaj także nie podano nawet orientacyjnej daty.

Co ciekawe, Ubisoft wspomina również o Switchu. Trudno sobie wyobrazić tak dynamiczną rozgrywkę na urządzeniu mobilnym, natomiast jak widać gdzieś tam pojawiają się nieśmiałe plany.

Hyper Scape na pewno ma ogromny potencjał, który dopiero może zostać wykorzystany. Czego obecnie brakuje? Przede wszystkim promocji. Ubisoft liczy, że wszystko wydarzy się samo, a jeden, dwa turnieje Twitch Rivals załatwią sprawę. Jak widać, jest z tym o wiele trudniej ze względu na niedawno wydanego Valoranta, nadchodzący sezon w Fortnite, czy ostatni ogromny hit – Fall Guys.

DołączObserwuj
Więcej z Hyper Scape