w

W Hyper Scape ogromne znaczenie będą mieli widzowie na Twitch. Oglądając będzie można zmieniać rozgrywkę

Hyper Scape podejdzie do tematu gier i Twitch w zupełnie nowy sposób.


Hyper Scape zostało potwierdzone, jako nowa gra Battle Royale od Ubisoftu. Produkcja będzie zupełnie za darmo i każdy będzie mógł ją wypróbować już 2 lipca. Póki co jednak dowiadujemy się coraz większej ilości informacji odnośnie tego, jak mają funkcjonować systemy wewnątrz gry oparte o Twitch.

Z pierwszych informacji wynika, że szykuje się dokładnie taka sama forma bety i premiery, jak w przypadku Valoranta, czy Apex Legends. Zaproszeni streamerzy i youtuberzy będą wypuszczać swoje materiały jeszcze w tym tygodniu.

Jak ma działać Hyper Scape z Twitch?

Hyper Scape ma być ścisle powiązane z Twitch. Co to dokładnie oznacza? Widzowie będą mogli wybierać różne efekty, jakie mają oddziaływać na graczy. Przykładowo, będzie można zwiększyć prędkość poruszania się, uleczyć wszystkich na mapie, czy zmniejszyć grawitację.

Nie od dziś wiadomo, że Twitch jest jednym z ważniejszych narzędzi do „głośnej premiery”. Ubisoft najwyraźniej doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Gra ma również pozwalać na specjalne opcje dla osób, które przykładowo subskrybują dany kanał, czy decydują się przekazać donację. Brzmi, jak ciekawy i nowoczesny pomysł. W przeszłości było kilka mniejszych produkcji, które próbowały zrobić coś podobnego, natomiast nigdy nie odbywało się to na taką skalę.

DołączObserwuj
Więcej z Hyper Scape