w

Wyciekły wiadomości i zdjęcia, jakie streamer Twitcha wysyłał do nieletnich dziewczyn

Społeczność znalazła dowody na streamera Twitcha, który uwodził nieletnie dziewczyny.


“Withawonder” nie jest zbyt wielkim twórcą na platformie Twitch, gdyż posiada wyłącznie 21 tysięcy obserwujących. Mimo to dość regularnie posiadał aktywny czat, który prawdopodobnie wykorzystywał do uwodzenia nieletnich dziewczyn.

23 czerwca na subreddicie opublikowano wątek ze zrzutami ekranu, które znacząco pogrążają streamera. Ten po prostu wysyłał zdjęcia i jednoznaczne wiadomości.

Nieodpowiednie wiadomości do nieletnich dziewczyn i wpisy na Twitterze

Poniżej można zobaczyć zrzuty ekranu z rozmowy streamera oraz dziewczyny, która podaje się za 17-latkę. Przed wysłaniem nieprzyzwoitego filmu napisał “Młoda, lubię to”. Podobno nie jest to pierwsza taka sytuacja withawondera, dlatego też kilku członków społeczności zdecydowało się spróbować ujawnić jego zachowanie.

Domniemana dziewczyna z powyższej konwersacji miała już ukończony 17 rok życia i była blisko 18-tego. Streamer pisał jednak i o młodszych dziewczynach, przykładowo na Twitterze, w których pisał, że:

“uprawianie seksu za obopólną zgodą z 14-letnią dziewczyną jest mniejszym przestępstwem, niż kradzież sześciopaku Coca-Coli”

Dramatyzmu sytuacji dodaje fakt, że “pochwalił się” swoimi przemyśleniami we własnych mediach społecznościowych.