w

Genialny raper opublikował nagranie z pobicia na swoim Instagramie. Bo ktoś mu obraził BMW

Abstrakcyjna sytuacja, która obecnie staje się coraz popularniejsza. O co chodzi w tym całym pobiciu przez rapera?


Trudno powiedzieć, jak trzeba być mądrym, by nie tylko robić coś takiego, ale dodatkowo udostępniać to na swoim własnym Instagramie. W sieci na początku grudnia pojawiło się nagranie, które szybko stało się viralem. TikTok obecnie sprawia, że takie treści rozchodzą się bardzo szybko.

Mało jednak kto wiedział, co tam się dokładnie dzieje. Sytuację nagłośnił Cypis, znana w świecie Internetu i muzyki osoba. Wiadomo, że jednym z głównych motywów pobicia było obrażanie BMW kogoś, kto opisywany jest jako „młody raper z podziemia”.

Gangsterka na Instagramie

Samo nagranie jest publicznie dostępne, a 20-letni sprawca został już aresztowany na 3 miesiące. Sprawę opisują różne media, ale z jakiegoś powodu nie podają tych najciekawszych faktów, które z kolei są u Cypisa.

W wielkim skrócie, w sieci pojawiło się nagranie bez większego kontekstu, na którym sprawcy biją chłopaka, każą mu lizać ich buty. Później okazało się, że 18-letni chłopak obraził BMW jednego ze sprawców. Film stał się viralem, więc komenda szybko się tym zajęła.

W sprawę włączył się mocno Cypis i co ciekawe, ma się on pojawić w reportażu Uwagi. Dzisiaj dowiedziała się o tym cała Polska, a to pewnie nie koniec. Samo nagranie zdecydowanie jest dla osób powyżej 18 roku życia:

Video

Wszystko to mocno przeszło przez Internet, więc pewnie długo będzie o tym głośno. Sprawa jest medialna, więc wyroki też zapewne będą duże.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Inne