w

10 świetnych pomysłów na nowe skórki z serii Coven do LoLa. Riot spokojnie mógłby to wykorzystać

Jedna z fanek LoLa stworzyła sporo konceptów skinów z serii Coven. Który prezentuje się najlepiej?


Linia dodatków kosmetycznych związanych z sabatem czarownic pojawiła się w League of Legends po raz pierwszy w 2018 roku, gdy wydano Coven Camille i Lissandrę. Przez lata dodawano kolejne skórki z tym motywem, a dziś seria cieszy się wieloma pozycjami, w tym dwoma w wersji prestiżowej (Zyra i LeBlanc).

Gracze bardzo polubili covenowe klimaty, więc nikogo nie powinno dziwić to, że w internecie zaczęły pojawiać się fanowskie skiny z tym motywem. Społeczność LoLa jest niesamowicie kreatywna, więc można się spodziewać, że projekty stworzone przez graczy będą naprawdę ciekawe.

Oto aż 10 konceptów nowych skórek z serii Coven, które mogłyby trafić do gry jeszcze w tym roku.

10 pomysłów na nowe skórki z LoLa

Autorką fanowskich konceptów jest NeoNa_Gloom. Na jej kontach znaleźć można wiele prac związanych z League of Legends. Artystka tworzy różne projekty skinów i nie tylko. Część osób być może kojarzy ją z ciekawych pomysłów na skórki z serii Ashen Knight, o których pojawił się oddzielny artykuł (zobacz: Który bohater LoLa mógłby otrzymać skórkę Ashen Knight? Oto najlepsze propozycje).

Poza rysowaniem fanartów z ulubionymi postaciami czy wymyślaniem kolejnych Rycerzy Popiołów, artystka tworzy przeróżne skórki z serii związanej z sabatem czarownic. Oto 10 propozycji, które stworzyła. Która z nich prezentuje się najlepiej?

Coven Sivir

Coven Nami

Coven Zeri

Coven Lux

Coven Orianna

Coven Janna

Coven Soraka

Coven Syndra

Coven Karma

Coven Elise

Powyższe koncepty pokazują, że seria Coven może być rozwijana przez wiele lat, ponieważ motyw Sabatu jest bardzo klimatyczny i pasuje do wielu bohaterek League of Legends. Zapewne Riot będzie kontynuował tę linię skinów, ponieważ zyskała ona wielu fanów i ostatnia jej odsłona przyjęła się naprawdę dobrze.