w

3 wielkie zapowiedzi z League of Legends – ceremonia otwarcia Worldsów, teledysk K/DA i więcej

Na oficjalnych kanałach League of Legends pojawiło się parę naprawdę interesujących zapowiedzi.


Finały Worlds 2020 tuż-tuż. Gracze z całego świata czekają na to niezwykle emocjonujące wydarzenie. Jak wiadomo, w tym roku Riot Games nieźle się przygotował i nie raz zaskoczył fanów. Mowa tu między innymi o udekorowaniu Szanghaju w Chinach przedmiotami związanymi z LoLem czy postawieniu ogromnej figury Starszego Smoka.

Nie są to natomiast jedyne atrakcje, jakie czekają na graczy League of Legends. Wielkimi krokami zbliża się także premiera nowego teledysku zespołu K/DA oraz cinematicu z Wild Rift.

Ceremonia otwarcia Worldsów, cinematic Wild Rift i teledysk K/DA

Na kanale LoL Esports pojawiły się dwa filmy. Pierwszy przedstawia trailer otwarcia ceremonii World Championship 2020. Drugi to zapowiedź finałów, które odbędą się już 31 października.

Kolejną zapowiedzią jest cinematic z Wild Rift, czyli mobilnej wersji League of Legends, która w ostatnich dniach robi spore zamieszanie wśród społeczności. Oficjalne konto gry opublikowało krótką 7-sekundową zapowiedź, w której widać kilka ujęć Jinx. Cinematic pojawi się w nocy z 27 na 28 października.

ZOBACZ – Błyskawica w League of Legends. Jak kobiety uwierzyły, że Riot wspiera protesty w Polsce?

Ostatnią z zapowiedzi jest nowy teledysk zespołu K/DA. Zgodnie z krótkim filmem na oficjalnym koncie zespołu – teledysk do piosenki MORE ukaże się 28 października o 15:00. Zwiastun z Kai’Są w roli głównej można obejrzeć poniżej:

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends