3 wielkie zapowiedzi z League of Legends – ceremonia otwarcia Worldsów, teledysk K/DA i więcej

League of Legends

Reklama

Na oficjalnych kanałach League of Legends pojawiło się parę naprawdę interesujących zapowiedzi.

Reklama


Finały Worlds 2020 tuż-tuż. Gracze z całego świata czekają na to niezwykle emocjonujące wydarzenie. Jak wiadomo, w tym roku Riot Games nieźle się przygotował i nie raz zaskoczył fanów. Mowa tu między innymi o udekorowaniu Szanghaju w Chinach przedmiotami związanymi z LoLem czy postawieniu ogromnej figury Starszego Smoka.

Nie są to natomiast jedyne atrakcje, jakie czekają na graczy League of Legends. Wielkimi krokami zbliża się także premiera nowego teledysku zespołu K/DA oraz cinematicu z Wild Rift.

Ceremonia otwarcia Worldsów, cinematic Wild Rift i teledysk K/DA

Na kanale LoL Esports pojawiły się dwa filmy. Pierwszy przedstawia trailer otwarcia ceremonii World Championship 2020. Drugi to zapowiedź finałów, które odbędą się już 31 października.

Reklama

Video

Video

Kolejną zapowiedzią jest cinematic z Wild Rift, czyli mobilnej wersji League of Legends, która w ostatnich dniach robi spore zamieszanie wśród społeczności. Oficjalne konto gry opublikowało krótką 7-sekundową zapowiedź, w której widać kilka ujęć Jinx. Cinematic pojawi się w nocy z 27 na 28 października.

Video

ZOBACZ – Błyskawica w League of Legends. Jak kobiety uwierzyły, że Riot wspiera protesty w Polsce?

Ostatnią z zapowiedzi jest nowy teledysk zespołu K/DA. Zgodnie z krótkim filmem na oficjalnym koncie zespołu – teledysk do piosenki MORE ukaże się 28 października o 15:00. Zwiastun z Kai’Są w roli głównej można obejrzeć poniżej:

Video

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej