w

Karty z darmowymi skinami do LoLa w ramach dropów. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Czym są dropy w League of Legends i w jaki sposób można je zdobyć?


Twórcy przedstawiają nowy sposób na pozyskiwanie ekskluzywnych nagród w e-sporcie League of Legends. Dropy mają za zadanie sprawić, że oglądanie rozgrywek e-sportowych będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Gracze otrzymają przeróżne łupy – co dokładnie można dostać?

Nagrody za oglądanie gier e-sportowych

Zgodnie z zapowiedziami Rioterów w najbliższych tygodniach zacznie się zdobywanie ekskluzywnych dropów, które otrzymać można za oglądanie transmisji e-sportowych. Wśród łupów znajdą się ciekawe nagrody, w tym m.in. bohaterowie, skórki i Niebieska Esencja.

Jak działają dropy? Dropy funkcjonują pod postacią kart, a każda z nich symbolizuje niepowtarzalną nagrodę. Karty wypadają losowo podczas transmisji LEC i mają cztery stopnie rzadkości. Wydarzenia w meczu włączają przydzielanie kart, więc miejcie oczy otwarte na fantastyczne zagrania, bo dzięki nim możecie zgarnąć rzadkie łupy.

ZOBACZ – Wygląd nowych skinów z serii Arcanist, Infernal i Conqueror Nautilius w League of Legends

Karty będą dzielić się na cztery stopnie rzadkości:

  • epickie
  • legendarne
  • mityczne
  • super

Nagrody różnią się w zależności od tego, jaką rzadkość posiada dana karta. Dla przykładu – epicka karta może dać niewielką ilość Niebieskiej Esencji, a niezwykle rzadka superkarta (ultimate) oferuje z kolei cenne łupy, takie jak skórki, odłamki bohaterów czy bilety na Clash.

Żeby otrzymywać dropy, musicie być zalogowani na watch.lolesports.com za pośrednictwem swojego konta League of Legends i wybrać opcję otrzymywania nagród. Gdy wydarzenie w meczu włączy dropy, na waszym ekranie pojawi się powiadomienie. Po prostu kliknijcie na nie lub sprawdźcie zakładkę dropów na swoim profilu, by otrzymać nagrody.

ZOBACZ – Który bohater LoLa na 100% otrzyma skórkę jeszcze w tym roku? Lista postaci

Nagrody za oglądanie wciąż są włączone i dostępne, a do tego dodaliśmy kilka nowych misji specjalnie na lato 2020. Połączenie dropów i misji związanych z oglądaniem sprawi, że transmisje LEC będą najbardziej dynamicznymi i satysfakcjonującymi w e-sporcie.

Gotowi na zgarnianie fantów? Oglądajcie transmisje, żeby zwiększyć swoje szanse na zdobycie nagród, dropów i innych wspaniałości.

Warto wspomnieć, że odpada tutaj możliwość korzystania z botów i zostawiania transmisji przykładowo na noc. Głównie dlatego, że żeby odebrać nagrodę trzeba będzie kliknąć w specjalne okno.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends