w

Akcje w LoLu, które naprawdę wkurzyły przeciwników i na długo zapadły im w pamięć

Oto kilka zagrań, które potrafiły mocno stiltować drużynę przeciwną.


W internecie często pojawiają się filmiki przedstawiające konkretne zagrania. Ostatnio wśród społeczności gorąco było na temat niesamowitego Pentakill ze strony Kai’Sy, która uratowała swój Nexus i tym samym mecz przed końcem.

Tak jak w tym przypadku, jedni chwalą się swoją pierwszą bądź kolejną umiejętnie wykonaną pentą, inni pokazują, jak wybrnęli z ciężkiej sytuacji, a jeszcze kolejni przedstawiają zabawne zachowania lub widowiskowe omijanie skillshotów. Z tego powodu w tym razem w artykule pojawi się kilka akcji, które mocno zdenerwowały drużynę przeciwną.

Zabawne zagrania w League of Legends

Wszystkie z filmików zostały docenione przez społeczność LoLa. Na niektóre zareagowało parę tysięcy osób, a jeden z nich polecił sam Faker na swoim Facebooku.

Na początek Viktor, który samodzielnie ograł prawie całą przeciwną drużynę. Zagrania takie jak te pokazują, że nie można ignorować zagrożenia ze strony nafeedowanego wroga, a już szczególnie w pojedynkę.

Fragment powyższego meczu polubiło ponad 11 tysięcy osób.

Kolejny klip pokazuje pewnego Zeda, który bardzo chciał pokonać przeciwnego Barda. Jak można się spodziewać – nie udało mu się to. Dlaczego?

Gracze zauważyli, że Bard z powyższego filmu ma nick GetBarded.

Jego nazwa sugeruje, że jest mistrzem w swoim fachu. Zasługuje na naszą cześć. 

To było idealne użycie super umiejętności Barda. Nie uderzył w wieżę, większość skilla skierował poza mapę, więc tylko on został w niego złapany. Get Barded!

ZOBACZ – Jak gracze LoLa wbijają wyższe rangi grając customy? Mecze po kilka minut i do challengera

Ostatni filmik jest mocno specyficzny. Nie polega na emocjonujących wymianach, omijaniu skilli, drużynowej walce i tak dalej. Polecił go sam Faker, który udostępnił post ze wspomnianą akcją na swoim Facebooku. Dlaczego wspomniany fragment gry rozbawił aż tyle osób?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends