w

Aktualizacja 11.23 będzie na na serwerach League of Legends nieco dłużej. Kiedy pojawi się kolejny patch?

Kiedy na serwery trafi reszta aktualizacji 11 sezonu League of Legends?


Aktualizacje w League of Legends skupiają się na wprowadzaniu mniejszych lub większych poprawek i nowości. Trafiają na serwery regularnie co 2 tygodnie, jednak co jakiś czas mają miejsce pewne okoliczności, które sprawiają, że twórcy przesuwają aktualizację.

Patch 11.23 wprowadzi na serwery przedsezonowe zmiany, które zawierają między innymi nowe wyjątkowe smoki oraz przedmioty. Aktualizacja będzie gościła na serwerach trzy tygodnie, czyli tydzień dłużej niż w przypadku standardowego patcha. Co jest prawdopodobną przyczyną oraz kiedy pojawią się ostatnie aktualizacje przewidziane na aktualny sezon?

Pozostałe patche tego sezonu

Sezon 11 dobiega końca, a już wkrótce do League of Legends trafi przedsezonowa aktualizacja, która ponownie namiesza na Summoner’s Rift. Wprowadzone zostaną między innymi nowe smoki (Dwa nowe broken smoki w LoLu. Będą miały teleporty, tryb zombie, przyspieszenia i nie tylko) oraz przedmioty (Riot oficjalnie zapowiada nowe przedmioty oraz informuje o planach dotyczących run w LoLu).

Patch o numerze 11.23 ma trafić na serwery live za niecały tydzień – 17 listopada i jest to jedna z ostatnich aktualizacji, którą gracze ujrzą w tym sezonie. Jak prezentuje się rozpiska pozostałych patchów 11 sezonu, która podzielił się Riot?

11.23 Środa, 17 listopada 2021 r.
11.24 Środa, 8 grudnia 2021 r.

Jak widać, aktualizacja 11.24 trafi na serwery 3 tygodnie po wprowadzeniu 11.23. Dodatkowy tydzień jest potrzebny twórcom prawdopodobnie w celu wyłapania wszystkich problemów z balansem rozgrywki, które wynikają z wprowadzonych nowości.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends