w

Aphelios wygrywa sam na pięciu przy otwartym Nexusie tym samym ratując grę Tylera1

Aphelios pokazuje poziom umiejętności samemu likwidując piątkę przeciwników.


Kiedy w naszej drużynie pozostaje sam ADC przy otwartym Nexusie, a przeciwnicy są w piątkę ciężko nie pożegnać się z wygraną. W jednej z gier popularnego na całym świecie Tylera1 stało się jednak inaczej i Aphelios był w stanie zrobić Pentakill, ratując i wygrywając tym samym  grę.

Sam przeciwko piątce

W grach na najwyższym poziomie na serwerze znajdującym się w Północnej Ameryce, w którym uczestniczył rozpoznawalny przez praktycznie wszystkich graczy League of Legends, kontrowersyjny streamer Tyler1, wydarzyła się niesamowita akcja.

Po likwidacji 4 zawodników drużyny Tylera Steinkampa prawdopodobnie wszyscy oni pogodzili się z porażką, oczywiście oprócz Apheliosa, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wyfarmiony przystąpił do obrony Nexusa.

Video

ZOBACZ – Po co w League of Legends creep block i czy na pewno jest potrzebny? Gracze mają wątpliwości

W to co się właśnie stało, nie uwierzył nawet sam streamer, który zszokowany musiał przetrzeć oczy z wrażenia. Ostatecznie skomentował, to jednak słowami podsumowującymi balans bohatera, a grę udało się wygrać.

Mamy Riot po naszej stronie.

Być może, jest to jedna z ostatnich takich akcji Apheliosa. Albowiem w następnej aktualizacji zaplanowanej na 22 lipca dostanie on kolejną, o której możecie przeczytać właśnie tutaj.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends