w ,

Arquel, polski streamer Twitch, kontruje streamerki i sam robi stream z basenu

Arquel poprzednio wyszedł naprzeciwko Twitchowi z malowaniem własnego ciała, teraz poszedł o krok dalej.


Obecnie na Twitchu panują dość dziwna “meta”. Ta polega głównie na streamerkach prowadzących swoje transmicje prosto z basenów. Wszystko po to, by te miały powód do założenia bikini odsłaniającego maksymalnie jak najwięcej ciała.

Arquel po swoim niedawnym streamie, na którym zdecydował się na równie popularny body paiting, postanowił pójść właśnie w tym kierunku. Dzisiaj uruchomił 24-godzinną transmisję prosto z basenu.

Basenowy Arquel

Można się śmiać, ale streamer ostatnio na pewno kombinuje z tym, jak urozmaicić swoje transmisje. Robi to z pozytywną energią, przynajmniej wtedy, kiedy nie wywołuje dram. To na pewno coś innego, niż normalne “dobijanie creepków na TOPie”.

Klip: https://www.twitch.tv/arquel

Pytanie, co będzie dalej. Malowanie ciała było, stream z basenu jest, obecnie na Twitchu nie dzieje się nic dodatkowego, co byłoby niesamowicie popularne. No, może kręcenie kołem i przebieranie się co kilka minut za donejty.

Arquel będzie tak streamował przez kolejne 24 godziny. Pytanie, czy wytrzyma, siedząc na tym jednym krześle. Wygląda to bowiem niezbyt wygodnie, zwłaszcza na zapowiadane tyle godzin siedzenia.