w

Batu, Duchowy Mistrz Wiatru pokazuje Riotowi, jak można projektować ciekawe postacie

Corey Shillingford

Ciekawy fanowski projekt bohatera do League of Legends od jednego z artystów.


League of Legends od wielu lat inspiruje graczy i artystów do tworzenia ciekawych projektów, konceptów, fanartów i wielu innych kreatywnych prac. W internecie znajdziemy ogromną ilość amatorskich prac, a także tych w pełni profesjonalnych.

Dołączył do nich pochodzący z Kanady Corey Shillingford, który postanowił zaprojektować i przedstawić społeczności własnego bohatera.

Batu, Duchowy Mistrz Wiatru

Artysta Corey Shillingford, zajmuje się tworzeniem konceptów postaci, natomiast nie były one do tej pory związane z League of Legends. Teraz postanowił pokazać światu swój pierwszy projekt, który mógłby znaleźć się w największej grze MOBA na świecie.

Batu jest Duchowym Mistrzem Wiatru, w przeciwieństwie do innych, którzy trenują z wieloma duchami, jest mistrzem jednego, tygrysiego ducha Koshina. W bitwie Koshin może przekształcić się w różne bronie i zbroje, aby dopasować się do potrzeb posiadacza.

ZOBACZ – Czas trwania meczów w LoLu mocno skrócił się w przedsezonie? Jak to było w poprzednich latach

Co ciekawe, możemy zauważyć podobieństwo do Rell, która jest w stanie przyzwać konia stworzonego z własnego pancerza. Batu natomiast wykorzystuje w tym celu osobistego ducha wiatru pod postacią lwa. Jest to mimo wszystko bardzo ciekawy i zupełnie oryginalny pomysł na championa, którym Riot Games w przyszłości mógłby się zainspirować, gdyż z pewnością zostałby ciepło przyjęty przez społeczność.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends