w

Błąd skina Dark Star Cho’Gatha, przez który gracze nie wiedzą, że ten ma kilka faz

Gracze zauważyli, że skórka Dark Star Cho’Gath jest zbugowana. O co chodzi?


Gracze League of Legends dobrze wiedzą, że w grze znajduje się wiele bugów i wszelkich usterek. Jedne są całkiem zabawne, drugie potrafią dość mocno i negatywnie wpłynąć na rozgrywkę, trzecie z kolei są na tyle małe i nieistotne, że wychodzą na światło dzienne dopiero po pewnym czasie.

Do ostatniego typu należy skórka Cho’Gatha Mrocznej Gwiazdy, która jest najnowszą do tego bohatera. Pojawiła się w grze 13 lipca 2018, czyli już dość dawno temu. Ostatnio fani championa zauważyli, że ze skinem jest coś nie tak.

O co chodzi z błędem wspomnianej skórki?​

Bohater w wersji Dark Star powinien mieć 3 formy. Te różnią się m.in. ozdobami na grzbiecie czy ogonie. Niestety od jakiegoś czasu wygląd postaci się nie zmienia i pozostaje w swojej pierwotnej formie. Jeden z graczy napisał:

Ten błąd występuje w grze od co najmniej 2 miesięcy i myślę, że jest dobrze znany osobom, które grają tym skinem. Cho’Gath Mrocznej Gwiazdy powinien mieć 3 różne formy, gdy zyskuje ładunki, ale ta funkcja po prostu nie działa jak powinna. Bohater pozostaje w swojej pierwszej formie nawet z 16 stackami. Proszę, naprawcie to.

Gracz zamieścił obrazek porównujący wszystkie formy.

Tak wygląda bohater obecnie – jak widać, pozostaje w pierwotnej formie.

ZOBACZ – League of Legends ponownie nie działa, druga awaria w ciągu dwóch dni 17.01.2021

Czy Riot coś z tym zrobi? Jeden z graczy zauważył, że błąd jest już naprawiony na PBE. Oznacza to, że poprawki już wkrótce trafią na serwery. Co zabawne, wiele osób kompletnie nie wiedziało, że skin oferuje kilka faz.

Jest to kolejny skin poprawiony przez twórców w ostatnim czasie. Niedawno Riot aktualizował także Star Guardian Ahri, a dokładnie animację jej ogona (Skórka Star Guardian Ahri doczekała się poprawek. Co dokładnie zmienił Riot?).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends