w ,

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Galio z LoLa nawiązująca do jego starego wyglądu?

Pojawiła się kolejna grafika przedstawiająca klasycznego skina jednego z bohaterów.


Autor klasycznych skórek, które w ostatnim czasie zbierają masę pozytywnych opinii, opublikował kolejną pracę, tym razem z Galio w roli głównej. Jak mu poszło? Czy wygląda tak dobrze jak poprzednie koncepty?

Projekt klasycznej skórki Galio

Pojawiły się już dwa artykuły pokazujące prace grafika o nicku TorokArt: Klasyczny Swain i Klasyczny Yorick. Przyszedł czas na kolejnego zaproponowanego przez komentujących bohatera – Galio.

Champion pojawił się w grze 10 sierpnia 2010 roku. W pewnym momencie został kompletnie zapomniany, a nowi gracze kojarzyli go tylko dlatego, że przewinął im się w czasie pierwszych gier na boty. Starym Galio nie grał praktycznie nikt, więc twórcy postanowili wziąć się za jego rework, który miał miejsce w 2017 roku.

ZOBACZ – Prezentacja rozgrywki Rell, nowej postaci w LoLu razem z jej zwiastunem bohatera

Galio zyskał nowe życie, a jego odświeżona wersja przypadła do gustu wielu fanom. Po zmianach widać było w końcu potęgę bohatera, który według ciekawostek z gry fabularnie jest największym bohaterem chodzącym po Runeterze.

Twórca zapowiedział, że ma jeszcze sporo pomysłów względem klasycznych skórek. Komentujący podrzucili mu kilku bohaterów, którzy ich zdaniem zasługują na skina tego typu – Kayle, Urgot, Fiddlesticks i wiele więcej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart