w

Błąd superumiejętności Shaco z LoLa nie został naprawiony od kilku lat, pomimo nieustannych próśb graczy

Riot Games

Od kilku lat najważniejsza umiejętność Shaco nie działa poprawnie, a Riot Games nie chce nic z tym zrobić.


Kilka sezonów temu gracze League of Legends zauważyli dziwny błąd związany z superumiejętnością Shaco, która pozwala mu na pół sekundy zniknąć całkowicie z mapy.

Chociaż według mechaniki gry bohater powinien móc uniknąć obrażeń od umiejętności innych postaci, tak się nie dzieje.

Błąd występujący od kilku lat

Demoniczny Błazen nie cieszy się aktualnie zbyt dużą popularnością, nie pomaga mu również błąd, który pojawia się od ponad dwóch lat. Doniesienia mainów na ten temat pojawiają się na Reddicie w dziale poświęconym bohaterowie regularnie co kilka miesięcy. Teraz znów sobie o nim przypomniano i wygląda na to, że Riot Games wciąż go nie naprawiło.

Chodzi tutaj o możliwość dodgowania umiejętności innych bohaterów poprzez odpalenie ulta w odpowiednim czasie, albowiem przed stworzeniem klona, znika on 0.5 sekundy całkowicie z mapy.

Chociaż zazwyczaj to działa, czasami gracze otrzymują obrażenia, a HP znika z paska po pojawieniu się postaci. Według społeczności błąd wciąż pozostaje na serwerach i nie został naprawiony, ponieważ Shaco jest postacią niszową. Nie przyciąga on zbyt dużej uwagi graczy, a sam bug jest na tyle rzadki, że nie stanowi dużego zagrożenia.

Video

Riot Games wciąż nie zareagowało na kolejną rosnącą falę oburzenia i nie wiemy, czy w tym roku uda się naprawić ten błąd.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends