w

Błąd Sylasa sprawia, że bohater może używać innych umiejętności Kha’Zixa

Sylas dzięki bugowi może używać Q i E Kha’Zixa, a jego oryginalne E resetuje się przy powaleniu przeciwnika.


Superumiejętność Sylasa nieustannie sprawia twórcom problemy. Mimo że bohater nie został dotknięty żadnymi zmianami w ostatniej aktualizacji, to pojawił się jeden błąd, który sprawia, że w grze przeciwko Kha’Zixowi Sylas staje się znacznie bardziej efektowny. Bug pozwala mu na przejęcie nie tylko ulta przeciwnika, ale i jego Q oraz E. To jednak jeszcze nie wszystko.

Na czym polega nowo odkryty błąd?

Gdy Sylas dodaje punkt w swoją superumiejętność w momencie, kiedy zamiast swojej posiada ulta Kha’Zixa, dostanie on ewolucję taką samą jak drugi bohater. W przypadku „wyewoluowania” Q lub E (przy W błąd nie działa, ponieważ Sylas nie kradnie pocisków, którymi strzela Kha’Zix) dostaje on skille Kha’Zixa, a w momencie zużycia ulta – wraca mu jego umiejętność.

To jednak nie wszystko, ponieważ jeśli Sylas zdecydował się ulepszyć E i zużył ulta Kha’Zixa, po tym jak na miejsce E wróci jego skill, będzie on resetował się przy powaleniu przeciwnika, podobnie jak wyewoluowany skok.

Błąd został opublikowany w filmie użytkownika Eldimarix, a następnie przetestował go również Vandiril. Oba filmy można znaleźć poniżej.

ZOBACZ – Głośny przeciek Prestiżowej Edycji skina Star Guardian Soraki z LoLa to fake?

Z racji, że błąd jest naprawdę poważny, prawdopodobnie wkrótce Sylas zostanie wyłączony i Riot wyda poprawki. Wielu graczy jednak jest w szoku i naśmiewa się z twórców, nie rozumiejąc, jak w grze mógł pojawić się podobny problem, kiedy żadna z postaci nie była ostatnio zmieniana (w patchu 10.19 zmniejszony został wyłącznie cooldown superumiejętności Sylasa).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends