w

BOTRK z buffem dla postaci zasięgowych? Deweloper League of Legends rozważa taką opcję

Riot Games

Obecny stan Ostrza Zniszczonego Króla i plany na przyszłość.


Po ogromnych wzmocnieniach BOTRK stał się niezwykle potężną bronią w walce z postaciami bazującymi na zdrowiu. Obecnie jest budowany na praktycznie każdym wojowniku, a statystyki pokazują, iż sprawdza się naprawdę świetnie.

Riot o Blade of the Ruined King

Jak podaje jeden ze współpracujących z Riot Games graczy, pracownicy odpowiedzialni za League of Legends cieszą się stanem, w jakim obecnie znajduje się omawiany przedmiot i planują kolejne wzmocnienia. Tym razem dla bohaterów walczących z dystansu, czyli ADC.

ZOBACZ – Świetna, ręcznie robiona figurka z League of Legends, którą każdy gracz chciałby mieć w domu

Czy buff jest potrzebny?

Dzięki serwisom pozwalającym na sprawdzenie najlepszych buildów na bohaterów możemy zauważyć, że item znajduje się na bardzo dobrej pozycji i jest budowany na praktycznie wszystkich wojownikach. Jako jeden z pierwszych lub nawet pierwszy, składa się go między innymi na:

  • Sett
  • Irelia
  • Yasuo
  • Kled
  • Renekton

Dodatkowo jego globalna popularność (częstotliwość, z jaką jest wybierany) przekracza 11.5%, co czyni go lidera tabeli najczęściej widywanych przedmiotów w grze.

ZOBACZ – Gracze LoLa tracą LP nawet po wygraniu meczu, tragiczny błąd klienta gry

Gracze uważają, że wzmocnienie polegające prawdopodobnie na zwiększeniu zadawanych procentowych obrażeń uczyni z ADC prawdziwych potworów, a tanki nie będą już takie silne. Pomimo tego, iż wskaźnik zwycięstw BOTRKa jest niższy od pozostałej czwórki znajdującej się na podium, jego ponowne ulepszenie nie wydaje się społeczności sensowne, być może Riot zdecyduje się na ten krok pomimo sprzeciwów, a przedmiot znów powróci na kluczowe miejsce w ekwipunku strzelców.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends