w

Cho’Gath ma potencjał na najlepszą skórkę Ultimate w historii LoLa? „Jesteś tym, co jesz”

Riopt Games / artstation.com/luohan

Pomysł graczy na nową superskórkę do Cho’Gatha, która ma ogromny potencjał.


Ostatni wydany przez Riot Games skin do Seraphine nie spodobał się społeczności LoLa. Wielu graczy stwierdziło, że jest to zwykły skok na kasę, a sama superskórka wydaje się być o wiele mniej dopracowana od innych legendarnych skórek, jak np. nowej Battle Queen Katariny.

Inaczej jest z pomysłem od użytkownika Reddita o pseudonimie RandomD0g, który wymyślił skina mogącego dodawać do siebie elementy innych postaci. Jak miałoby to wyglądać i jak użytkownik przedstawia swój projekt?

Jesteś tym, co jesz – Cho’Gath

Zapewne każdy zna obrazki promujące zdrowy tryb życia z podpisem „jesteś tym, co jesz” porównujący złe odżywianie ze zdrowym. Szczególnie popularne było to kilka lat temu i memy z tym związane były wówczas bardzo popularne.

WYKRES PRZEDSTAWIAJĄCY POPULARNOŚĆ ZWROTU ”JESTEŚ TYM, CO JESZ”

ZOBACZ – Kiedy nowy bohater – Viego i najnowsze skórki z serii Ruined i Shan Hai Scrolls pojawią się w grze?

Jednak dopiero teraz ktoś wpadł na pomysł skina do Cho’Gatha przedstawiający ten motyw i wielu uznało, że ma naprawdę spory potencjał. Mianowicie chodzi o skórkę Ultimate, czyli najlepszą możliwą w League of Legends. Według pomysłodawcy wykorzystywałaby superumiejętność i dodawała bohaterowi elementy ze zjedzonych postaci.

Zjada Ahri i dostaje 9 ogonów, zjada Blitzcranka i dostaje metalowe ramiona lub otwory wentylacyjne na plecach, zjada Apheliosa i dostaje grzywkę emo.

Pojawia się jednak problem. Jak podliczył jeden z komentujących, Riot musi rozważyć 153 warianty modyfikacji modelu, licząc tylko podstawowe wersje postaci i każda nowa musi zostać dodana do skórki. Jeżeli dodamy do tego ponad 100 skinów, wyjdzie więcej niż 1200 modelów tylko jednej superskórki, która będzie musiała być aktualizowana co kilka tygodni.

Oznacza to więc, że chociaż pomysł jest świetny i ciekawy, nie ma szans na wprowadzenie do League of Legends i przy obecnej technologi nigdy nie powstanie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends