w

Chrom skórek FPX nie będzie można kupić pojedynczo, Riot odpowiada zaskoczonym graczom

Chromy skórek FunPlus Phoenix nie będą dostępne do pojedynczego zakupu.


Już po ujawnieniu chrom do skórek FunPlus Phoenix widać było, że zdobycie ich nie będzie dobywało się tak, jak zwykle. Riot na początku nie wyjaśnił dokładnie na czym ma to polegać, rzucając jedynie tajemnicze sformułowania, że będą to chromy elitarne.

Gracze przewidywali, że być może będą one do zdobycia za jakieś misje lub nowego rodzaju punkty do zbierania w kliencie League of Legends. Twórcy w końcu postanowili wypowiedzieć się w tej sprawie.

Nowe chromy FPX do zdobycia tylko po zakupienia zestawu

Jak się okazuje – chromy do skórek FunPlus Phoenix są określane “ekskluzywnymi”, ponieważ zdobyć je można jedynie w pakiecie.

Ryan K. Rigney ogłosił na swoim Twitterze, że każdy, kto chce posiadać którąś z chrom musi zakupić pakiet Signature Edition Mega Bundle.

Rigney potwierdził również, że chromy pojawią się jedynie w pełnym pakiecie i nie będą sprzedawane osobno, co niekoniecznie spodobało się niektórym osobom.

O decyzji Rioterów rozpisano się m.in. na Reddicie, gdzie gracze zainteresowani chromami wyrazili swoje niezadowolenie. Jak pisze większość z nich – tylko niektóre z chrom są dla nich interesujące, ponieważ nie grają wszystkimi z 5 postaci (Gangplank, Malphite, Lee Sin, Vayne, Thresh).

Niektórzy przyznali, że jest to naprawdę smutne, że Riot posunął się do czegoś takiego. Firma wie, że pakiet i tak zostanie kupiony przez wiele osób, a każdy, kogo interesuje tylko jedna chroma i nie chce kupować wszystkich, niestety musi obejść się smakiem.

To będzie pierwszy dodatek kosmetyczny do Thresha, którego nie będę posiadać. Riot robi się ostatnio strasznie chciwy.

Smutne jest to, że Riot posuwa się do takich rzeczy, ponieważ i tak są ludzie, którzy kupią pełen pakiet. My jesteśmy w mniejszości.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends