w

Cotygodniowe przeceny bohaterów w LoLu powinny obejmować Niebieską Esencję?

Czy przeceny w League of Legends powinny dotyczyć Niebieskiej Esencji?


Cotygodniowe przeceny w League of Legends to tradycja, którą zna każdy z graczy. Społeczność może wtedy kupić różne skórki po obniżonej cenie. W ofercie pojawia się również paru bohaterów. Jednak w przypadku championów promocje mogą nie być tak satysfakcjonujące, ponieważ dotyczą RP. Cz Riot powinien to zmienić?

Promocje na bohaterów LoLa nie tylko na RP?

Nowością nie jest, że kupowanie bohaterów za RP nie cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony graczy. Ludzie wolą wydać swoje RP na skórki, przepustki lub inne dodatki, a postacie odblokowywać za Niebieską Esencję. I tu pojawia się pomysł ze strony społeczności – może Riot powinien wprowadzić promocje obejmujące obie waluty?

ZOBACZ – Dlaczego Sett stał się popularny na supporcie w LoLu. Jak nim grać i co jest w nim najważniejsze?

Pomysł na wprowadzenie obniżek obejmujących NE pojawił się wielokrotnie. Poczytać o nim można na forach, grupach czy Reddicie. Postacie w League of Legends nie są tanie (szczególnie dla nowych graczy). Losowe obniżki choćby o 30-40% mocno ułatwiłyby kolekcjonowanie bohaterów.

Około pół roku temu pojawił się artykuł Obniżki cen bohaterów powinny zostać przebudowane? Obecnie jest zbyt wielu drogich bohaterów. Poruszono tam temat cen bohaterów, które mogą przerastać początkujących graczy, ponieważ jak się okazuje – aż 1/3 championów ma cenę 4800 NE, niewiele mniej wyceniono na 6300 NE. Zebranie takiej ilości esencji może być problematyczne dla osoby nowej w League of Legends. Losowe promocje na postacie może nie ułatwiłyby tego w ogromny sposób, ale na pewno od czasu do czasu pomogłyby w kolekcjonowaniu championów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends