w

Świetny pomysł na skórkę – Arcana Lulu. Czy Riot powinien dodać takiego skina do gry?

Dwoje fanów LoLa stworzyło interesującego skina do znanego wszystkim Yordla z LoLa – Lulu.


Lulu to urocza bohaterka, która jest świetnie znana większości graczy League of Legends. Choć w ostatnich latach postać ta dostawała raczej kolorowe i urocze skórki (jak choćby Star Guardian, Pajama Guardian czy Space Groove), to dwójka fanów uznała, że dobrze pasowałby do niej nieco cięższy klimat.

Całkiem niedawno do LoLa trafiła seria Arcana, z której skórkę otrzymali m.in. Tahm Kench, Camille czy Lucian. Skiny z tej serii dominują w odcienie czerwieni, czerni i złota, przez co są naprawdę klimatyczne. Motyw Arcana spodobał się społeczności na tyle, że część grafików stworzyła własne projekty skórek (zobacz: Arcana Evelynn – fanowski projekt skórki do LoLa, który wygląda naprawdę dobrze). Dzisiejsza Lulu jest jednym z nich.

Pomysł na skórkę – Arcana Lulu

Pierwotny pomysł został stworzony przez artystkę o nicku Kezi. Dziewczyna pochodzi z Chin i od wielu lat jest znana w środowisku League of Legends. Stworzyła dziesiątki fanartów z tej gry, a wśród nich znaleźć można sporo fanowskich pomysłów na skórki, jak choćby Pool Party Jinx czy Star Guardian Soraka (pomysł stworzony przed pojawianiem się oficjalnej skórki o tej nazwie).

To właśnie ona po raz pierwszy narysowała Arcana Lulu, ponieważ jej zdaniem seria bardzo pasowała do tej bohaterki. Autorka odwołała się do kart tarota, uważając, że Lulu reprezentowałaby kartę Głupca.

Pomysł spodobał się artyście z Hiszpanii – Inmau_art, który postanowił narysować splash art na podstawie wspomnianego konceptu. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends