w

Cithria będzie nową postacią w League of Legends? Wszystko, co o tym wiadomo

Udostępniona przez Riotera animacja zdradza, że studio prawdopodobnie pracuje nad kolejną postacią.


Legends of Runeterra jest grą karcianą osadzoną w uniwersum League of Legends. Wspomniana produkcja często pozwala dużo lepiej przyjrzeć się fabule określonego regionu, ponieważ pokazuje wiele nieznanych graczom LoLa bohaterów.

Nie po raz pierwszy powstaje również teoria, jakoby postać przedstawiona na karcie LoR miałaby zostać dodana do League of Legends. Kim ona jest i skąd wzięła się ta myśl?

Cithria nową bohaterką LoLa?

Mimo że powyższe imię niekoniecznie mówi cokolwiek graczom League of Legends, ci prawdopodobnie mieli już okazję zobaczyć noszącą je postać. Cithria wystąpiła w zwiastunie gry Legends of Runeterra oraz w muzycznym klipie “BREATHE” promującym produkcje.

W grze karcianej bohaterka znajduje się na trzech różnych kartach i każda kolejna przedstawia postępy w jej karierze w armii: Cithria of Cloudfield, Vanguard Squire, Cithria the Bold. 

Skąd jednak wzięła się teoria mówiąca o tym, że Cithria będzie kolejną bohaterką w League of Legends? Jason Namgung – artysta 3D pracujący dla studia Riot Games opublikował zrzut modelu 3D postaci oraz krótki filmik przedstawiający jej animację chodzenia. Jej wygląd bazuje na pierwszej z wymienionych powyżej kart.

Niemal od razu w społeczności zaczęły się pojawiać głosy odnośnie tego, że albo chodzi o cinemtaic, albo rzeczywiście postać pojawi się w League of legends.

Video

 

Choć nie wiadomo, czy Cithria faktycznie trafi do League of Legends, trzeba zaznaczyć, że nie jest to niemożliwe. Społeczność dzięki jednemu z Rioterów miała już okazję dowiedzieć się, że postacie z LoR będą mogły trafić do LoLa (Riot potwierdza, że karty Legends of Runeterra będą nowymi bohaterami w League of Legends). Komentujący gracze przyznają, że chcieliby zobaczyć kogoś ewoluującego podobnie do Kayle.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends