w ,

Najlepsze koncepty świątecznych skinów do LoLa. Gracze dziwią się, że Riot jeszcze ich nie wykorzystał

Jakie zimowe i świąteczne skiny zaprojektowali gracze Lague of Legends?


Społeczność gry niejednokrotnie pokazała, że jest niesamowicie kreatywna. Fani regularnie dzielą się pomysłami na przeróżne skórki. Tym razem nie było inaczej. Jak można się spodziewać – z okazji zimy i świąt Bożego Narodzenia powstało wiele niesamowitych konceptów.

By nie zapominać jednak o nieco starszych pracach, te również się tutaj pojawią. Wielu graczy dziwi się, że Riot do dziś z nich nie skorzystał.

Fanowskie pomysły na świąteczne skórki

Zestawienie otwiera 5 konceptów Snowdown Lillii autorstwa Wyrmforge. Nie da się ukryć, że bohaterka jest idealną kandydatką na skórkę tego typu.

Kolejny skin to Arctic Sett autorstwa Oogui_art.

Skoro są święta, to nie mogło zabraknąć motywu Świętego Mikołaja. Tutaj świetnie sprawdziłby się Taric. Poniżej koncept Santa Tarica w nieco bardziej umięśnionej formie autorstwa jednego z największych fanów tego bohatera – Yeorina.

Yeorin stworzył także inne skórki ze swoim ulubionym championem, które utrzymane są w klimacie Snowdown. Poniżej dwie wersje Winter Wonder Tarica.

Ponownie fanowska skórka do Lillii zmieniająca bohaterkę w renifera. Tym razem autorem konceptu jest jason 小傑.

W grudniu pojawił się inny, podobny koncept do tej bohaterki. Powstał o nim oddzielny artykuł, który warto zobaczyć, jeśli poza splash artem chce się obejrzeć cały zestaw skina z modelem postaci, wyglądem umiejętności, a nawet emotką, ikonką i ramką na ekranie ładowania – Reindeer Lillia to jeden z najlepszych konceptów skinów do LoLa, jakie powstały.

Kolejny pomysł to Winter Wonder Zoe i Yuumi autorstwa Nicolasa Aucher-fargue. Twórca przygotował nie tylko splash art postaci, ale także wczesne szkice czy model Zoe. Wszystkie prace dotyczące tych skinów można zobaczyć tutaj.

ZOBACZ – Prestiżowe skórki w 2021 roku. Którzy bohaterowie LoLa mają największe szanse, aby je otrzymać?

Jak wspomniane było na początku – w tym artykule pojawią się także skórki z poprzedniego roku, które zachwyciły graczy z całego świata. Jedną z nich była Winter Wonder Nami, która pojawiła się w kilku wersjach od różnych autorów. Fanów dziwi to, że przy tak świetnych konceptach Riot dalej nie stworzył skina z tym motywem.

Autor: Casper Hansen
Autor: Yanie Yang

Innym ciekawym pomysłem opublikowanym ponad 2 lata temu jest świąteczna Zoe autorstwa 小山 满. Wielu fanów bohaterki uważa, że taki skin byłby idealnym prezentem na Boże Narodzenie.

Ostatnią skórką w tym zestawieniu jest świąteczny Amumu, którego opublikowano w ubiegłym roku. O skinie powstał oddzielny artykuł, który pokazywał umiejętności bohatera i różne wersje jego wyglądu. Koncept bardzo spodobał się graczom, ale niestety nie doczekano się go w grze. Więcej o skinie tutaj: Artyści pokazują, jak doskonałą okazję na skina przegapił Riot, nie organizując w tym roku Snowdown.

DołączObserwuj
Więcej z Fanart