w

Riot potwierdza, że karty Legends of Runeterra będą nowymi bohaterami w League of Legends

Wygląda na to, że niektóre karty z Legends of Runeterra zmienią się w przyszłości w postacie.


Legends of Runeterra to bardzo ciekawa produkcja, która jednak nie cieszy się zbyt dużą popularnością w naszym kraju. Karcianka ma niesamowicie dobre podstawy i swoich oddanych fanów, natomiast trudno jej się przebić do głównego nurtu gier.

I prawdopodobnie Riot wiedział, że dokładnie tak będzie. Po początkowym szumie wszystko opadło i obecnie znajduje się na takim samym poziomie. Wszystko wskazuje jednak na to, że Riot będzie w pewien sposób „reklamował” LoR.

Bohaterowie Legends of Runeterra

Odpowiadający na pytania od fanów, pracownik Riot Games z Rosji, udzielił graczom bardzo ciekawej informacji. Zapytany o to, czy w LoRze znajdują się już przyszli bohaterowie League of Legends, potwierdził i dodał, że niedługo zobaczymy ich w grze. Czyżby chodziło o nadchodzącą dżunglerkę lub ADC? Nie zostało to potwierdzone, natomiast jak najbardziej jest to możliwe.

ZOBACZ – Trwają prace nad stworzeniem całkowicie osobnej strony tylko z TFT w kliencie LoLa

I choć po rosyjsku nikomu to niczego nie powie, to nieco więcej rozjaśnia angielskie tłumaczenie.

Wiemy, że gra karciana od Riot Games bazuje na lore, więc prawdopodobnie jeden z nadchodzących bohaterów jest kimś, kogo doskonale znamy.

 

W LoR Senna została ukazana przed przemianą i pobytem w latarni Thresha, a w LoLu znamy ją jako ducha, któremu udało uciec się z wiecznego więzienia. Możliwości postaci jest jednak znacznie więcej. Wiele z nich potencjalnie może znaleźć się w League of Legends.

Postacie do LoR są tak naprawdę kompletne. Oznacza to tyle, że mają swoją osobowość, a ich wygląd jest już znany. Wydaje się, że Riot podejmuje dobrą decyzję chcąc skorzystać z „gotowych” już postaci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends