w

Clash nadchodzi do Lola. Może go przetestować każdy z dowolnym poziomem honoru

Riot Games

Jeden z Rioterów poinformował o zmianach dotyczących Clasha. Od teraz poziom honoru nie będzie ograniczał graczy.


Riot odpowiada na pytania związane z Clashem oraz informuje, że zrezygnowano z ograniczeń poziomu honoru.

Clash bez ograniczeń poziomu honoru

RiotIAmWalrus napisał na swoim Twitterze:

Ponieważ widziałem sporo osób pytających o Clasha: Nie ma już wymagań dotyczących poziomu honoru. Po tym, jak przejrzeliśmy całą zaistniałą sytuację, ograniczenie powstrzymywało wiele kwalifikujących się do zagrania graczy z powodu niedopuszczenia ich potencjalnych sojuszników z niewystarczającym poziomem honoru.

ZOBACZ – PBE najbardziej toksyczne, gdy jednym z warunków dostania się jest bycie przyjaznym

Rioter odpowiedział również na kilka pytań od graczy, które pojawiły się pod jego postem.

1. Czy to znaczy, że w przyszłości nie będzie już ograniczeń dotyczących poziomu honoru, czy na razie dotyczy to tylko bety?

„Ciągle nad tym myślimy, ale wierzymy, że jest to najlepszy sposób, aby popchnąć tryb do przodu, bazując na naszych aktualnych danych. W każdym razie nie jestem w stanie niczego zapewnić, ponieważ nie wyszliśmy na razie nawet z bety”.

2. Czy przypadkiem nie jest to nagradzanie toksycznych graczy?

„Prędzej powiedziałbym, że usuwanie nałożonej na nich kary. W każdym razie największym powodem jest to, że wiele graczy z poziomem honoru 2 lub większym nie mogło brać udziału w Clashu, ponieważ ich przyjaciele byli wykluczeni”.

3. Czy jest szansa na zmianę godzin, w jakich odbywa się Clash? Zawsze chciałam go spróbować, ale niestety aktualne godziny są dla mnie za późne.

„Jest możliwe, że w przyszłości będziemy eksperymentowali z innymi godzinami, ale bazując na naszych aktualnych danych, obecne godziny są najlepsze dla największej grupy graczy. Czekamy na dalszy odzew, dzięki któremu moglibyśmy spróbować wprowadzić jeszcze więcej zmian”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends