w

Co dzieje się w meczach, w których ktoś prosi, by go nie zabijać? Absurdalne rekordy w nowym sezonie

Większości graczy League of Legends zależy na rangach. Są jednak takie osoby, które dbają o coś zupełnie innego.


Większość przeciętnych osób wchodzi do LoLa i po prostu zaczyna grać. Dołącza do kolejki i walczy o jak najlepszy wynik. Są także osoby, które zupełnie nie dbają o większość meczów. Dla nich liczą się głównie wyzwania, które mogą wykonać dla zabawy oraz rekordy, jakie mogą pobić.

W 11 sezonie jest już kilka rekordów, które naprawdę trudno będzie pobić. Wystarczył jeden dzień, by w LoLu rozgrywały się mecze na kilkaset likwidacji.

Rekordy 11 sezonu LoLa

Reklama

Gdy ruszył nowy sezon, uaktywniły się bardzo specyficzne konta, które, mimo że w poprzednim sezonie zachowywały się jak każdy inny normalny gracz, to teraz rozgrywają coś takiego:

Powyżej 100, a i nawet 200 likwidacji na mecz musiało poskutkować rekordem. Te gry wyglądają praktycznie tak samo. Wszyscy mają po 0 zgonów, jedna osoba likwiduje jednego gracza. W efekcie dzień po starcie sezonu gracze złota ma rekord 258 fragów w tylko jednym meczu.

Reklama

Ludzie w takich meczach są kompletnie przypadkowi poza dwójką, która wzajemnie się likwiduje. Oznacza to tyle, że ktoś na początku meczu pisze wszystkim, by poszli AFK i zaczyna swoją robotę. Przez kilkadziesiąt minut odbywa się próba bicia rekordu i tak aż do skutku.

Pewnie dałoby się uzyskać jeszcze lepszy wynik, natomiast do tej pory nikt go nie pobił. Kolejne miejsca w rankingu to 100 likwidacji, 57, 56 etc.

Póki co widać, że nikt jakoś specjalnie nie podchodził do rekordu z długością gry. Ta wynosi w tym sezonie 106 minut i została osiągnięta podczas normalnej rozgrywki, w której nikt nie kombinował. Zaskoczyć może natomiast rekordowa ilość postawionych wardów.

Tutaj już widać pewne wyścigi. TOP 1 w meczu postawił 2315 wardów. Da się? Jak najbardziej. Po co to wszystko, skoro praktycznie nikt się o tym nie dowie? Trudno powiedzieć, natomiast może to być jakiś rodzaj hobby i wyróżnienia się – jeżeli nie rangą, to właśnie tego typu rekordami.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends