w

Co łączy 5 ostatnich postaci, jakie zostały wydane do LoLa? Mało kto to zauważył

Co łączy aż 5 wydanych w ostatnim czasie championów LoLa?


Postacie z gier mogą być ze sobą powiązane na wiele sposobów. Niektóre z nich łączy fabuła, wspólne pochodzenie, a nawet więzy krwi. Inne dzielą ze sobą tę samą rasę lub pewne motywy, np. wszyscy są magami, łucznikami czy wojownikami.

Tym razem chodzi o inną wspólną cechę, którą początkowo dość trudno zgadnąć. Jednemu graczowi udało się dojść do pewnej ciekawej konkluzji. O co chodzi?

Dziwny zbieg okoliczności?

Co może łączyć Samirę, Setta, Seraphine czy Sennę? Po wymienieniu tych bohaterów w kolejności już widać, że chodzi o pierwszą literę imienia.

Jeden z graczy o nicku DaylightIV zauważył, że aż 5 championów wydanych w ostatnim czasie posiada imię zaczynające się na literę S. Są to:

  • Samira
  • Senna
  • Sett
  • Sylas
  • Seraphine

ZOBACZ – Czego najbardziej chcą gracze League of Legends? Społeczność odpowiada na pytanie Riotera

Oczywiście takie połączenie na nic nie wpływa, choć faktycznie może wydać się zabawne dla kogoś, kto zwraca uwagę na szczegóły. Jak wiadomo – gracze League of Legends często są wyczuleni na pewne podobieństwa i nierzadko doszukują się ich tam, gdzie przeciętna osoba w ogóle nie spojrzy.

Czy na tej podstawie można stwierdzić, że Riot nie ma pomysłu na imiona dla swoich bohaterów? Taki wniosek byłby zdecydowanie zbyt przesadzony. Z drugiej strony można powiedzieć, że twórcy robią to specjalnie w ramach jakiegoś żartu bądź dla tych najbardziej ciekawskich. Mimo wszystko żadne z powyższych nie zmienia faktu, że ciekawostkę można zapamiętać i rzucić nią w czasie wspólnej gry ze znajomymi.