w

Prestiżowe skórki w 2021 roku. Którzy bohaterowie LoLa mają największe szanse, aby je otrzymać?

Reklama

Czy twórcy będą kontynuowali wydawanie prestiżowych skinów do mniej popularnych postaci?


Prestiżowe skórki pojawiły się w League of Legends stosunkowo niedawno – pierwszy z nich pojawił się dopiero pod koniec 2018 roku i należał do K/DA Kai’Sy. Od tego momentu w grze znalazło się ich łącznie 29, a większość należała do tych bardziej popularnych postaci.

Według oficjalnego wpisu Riotu z początku 2020 roku w przyszłości miało to ulec zmianie. Jak do tej pory twórcy wywiązali się z tej obietnicy?

Prestiżowe plany na rok 2021

Reklama

We wpisie można było przeczytać o kilku czynnikach decydujących o tym, która skórka otrzyma swoją prestiżową wersję. Jednym z głównych czynników była popularność bohatera oraz fakt, kiedy ostatni raz otrzymał on skina.

Dotychczas wypuszczaliśmy prestiżowe skórki głównie dla bohaterów o wyższych współczynnikach wyboru, ale w przyszłości poeksperymentujemy z tymi o niższych współczynnikach, aby zobaczyć, jak bardzo gracze ich lubią.

W 2020 roku pojawiły się skiny między innymi do takich championów jak Zyra, Zoe czy Teemo, co może świadczyć o tym, że Riot faktycznie nie patrzy wyłącznie na najczęściej wybieranych przez społeczność League of Legends bohaterów. Twórcy podzielili się już harmonogramem dotyczącym prestiżowych skórek na rok 2021, który można znaleźć w innym artykule.

ZOBACZ – Katolicka mama ostrzega: LoL to szatańska gra, bo jest w niej diabeł Teemo, a skrót ma ukryte znaczenie

W przyszłym roku gracze doświadczą również zmian punktów, które zostały opisane w zamieszczonym powyżej artykule, jednak niewiadomą pozostaje to, jakie skórki tak naprawdę będą mogli oni odblokować. Twórcy prawdopodobnie dalej będą kontynuować wydawanie skinów zarówno dla postaci mniej popularnych, jak i tych, które otrzymują je stosunkowo regularnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends