w

Co gracze myślą o planach pozbycia się aktualnych punktów prestiżu w LoLu?

Odpowiedź Riotera sugeruje, że prestiżowych skórek nie będzie można otrzymać już z rerolli.


We wczorajszym wpisie Riotu można było przeczytać o planach dotyczących dotychczas znanym graczom punktów prestiżu. W przyszłym roku waluta ma nie być odświeżana, a społeczność dalej będzie mogła kolekcjonować tegoroczne punkty i wydawać je na prestiżowe skiny. Jeden z graczy wypowiedział się na temat nadchodzących do League of Legends zmian i pokazał, jak sytuacja wygląda z jego perspektywy.

Kogo najbardziej dotknie ta zmiana?

W społeczności League of Legends znajduje się garść graczy, która posiada wszystkie dostępne w grze skiny. W takim przypadku, kiedy w sklepie pojawi się coś nowego, mogą odblokować zawartość rerollując posiadane w warsztacie hextech skórki.

Odpowiedź Riotera KenAdamsNSA sugeruje, że w przyszłości nie będzie można otrzymać prestiżowych skórek powyższą metodą. Dlaczego tak bardzo miałoby to uderzyć we wspomnianą grupę? Na to pytanie można znaleźć odpowiedź we wpisie wspomnianego już gracza.

Usunięcie możliwości otrzymania tych skinów z rerollu jest już kolejną rzeczą, do której nie mamy dostępu. Jest wielu graczy takich jak ja i chciałbym pokazać, co tak naprawdę jest dla nas bezwartościowe.

Pomarańczowa esencja

Jedyną rzeczą, na którą możemy wydać Pomarańczową Esencję są skórki do warda, ponieważ odblokowywanie skórek mija się z celem, a emotki i Eternale odblokowywani są natychmiastowo.

Skórki charytatywne

Brak możliwości otrzymania ich z rerollu jest w pełni zrozumiały, jednak dalej jest to coś, co musimy dodać na listę zakupów.

Twój sklep

Ta kwestia jest naprawdę dziwaczna. Niektórzy gracze, którzy mają wszystko, trafiają na zwyczajne skórki, które już posiadają, a inni mają możliwość odblokowania rzadkich skórek za każdym razem, kiedy sklep pojawia się w kliencie (skórki z serii PAX lub coś pokroju Rusty Blitzcranka). Kontakt z supportem nic nie daje.

ZOBACZ – Zapowiedź nowej postaci, która pojawi się w League of Legends

Gracz w swoim podsumowaniu mówi, że nie żałuje wydanych na grę pieniędzy, jednak chciałby, aby twórcy lepiej dogadywali się ze społecznością swojej produkcji. Czy coś w tej kwestii może ulec zmianie? Na ten moment Rioter jedynie niebezpośrednio odpowiedział na pytanie dotyczące kwestii rerollowania skórek. Do momentu, w którym faktycznie miałoby się coś zmienić zapewne pozostało jeszcze trochę czasu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends