w

Zapowiedź nowej postaci, która pojawi się w League of Legends

Wygląda na to, że pojawiła się pierwsza konkretna zapowiedź nadchodzącej postaci do League of Legends.

Reklama


Riot już od jakiegoś czasu sygnalizował, że trzeba być bardzo czujnym, jeżeli chodzi o następną postać. Wcześniej pisaliśmy o kilku zapowiedziach, jakie pojawiały się przy okazji kolejnych grafik i wygląda na to, że faktycznie coś w tym było.

Dzisiaj w oficjalnych mediach społecznościowych pokazano pierwszą zapowiedź, która prawdopodobnie dotyczy następnej postaci. Gracze twierdzą tak głównie przez podobny kształt broni, jaka jest wspólna w grafikach i zapowiedziach jeszcze sprzed kilku miesięcy.

Pierwsza konkretna zapowiedź postaci

Dzisiaj pojawił się kilkusekundowy zwiastun nowej postaci. Ta prawdopodobnie zostanie ujawniona już bardzo niedługo, potencjalnie nawet w przyszłym tygodniu. Póki co wiele wskazuje na to, że faktycznie może to być Ruined King.

Opis:

Reklama

“Hurt someone enough, and they just might hurt you back.”

Video

Sam zwiastun prawdopodobnie pokazuje broń postaci. Ta wspominana była kilkukrotnie:

POSZUKIWANY! NAGRODA TYLKO ZA ŻYWEGO!

Uwaga!

Imperium sowicie zapłaci na ujęcie i uwięzienie zbiegłego przestępcy. Zbieg jest NIEZWYKLE niebezpieczny, więc zalecamy ostrożność. Jest uzbrojony po zęby i atakuje nawet na cień prowokacji. Zalecamy noszenie lekkiego pancerza, ponieważ raporty donoszą, że ciężkozbrojni watażkowie bywali zabijani za pomocą swoich pancerzy, których pogięte i porozrywane szczątki znajdowano wokół. Pozbawiony możliwości manewru przestępca potrafi ratować się szybką ucieczką, zatem zalecamy korzystanie z usług dobrze wyszkolonej drużyny.

Reklama

Jeśli jakimś cudem komuś uda się uwięzić tego przestępcę, prosimy o niezwłoczne przewiezienie go do najbliższego budynku imperium oznakowanego czarną różą.

Ruined King w LoLu

Riot Games od ponad roku stawia nie tylko na League of Legends, ale również stara się stworzyć inne gry. Do tej pory premierę miał już FPS (Valorant), Auto Battler (TFT), Karcianka (LoR) i  testowana jest MOBA na telefon (WR). Wszystkie (oprócz Valorant) łączy jedno uniwersum. Podobnie będzie w przypadku najnowszego tytułu Ruined King, który ma być RPGiem. Bardzo często Riot wykorzystuje ogromną bazę graczy LoLa do promocji innych gier. W szczególności za sprawą cinematiców, na których ukazywane są postacie zarówno z League of Legends, jak i innych produkcji.

Dodatkowo kilka postaci pojawiało się wcześniej w innych grach, a następnie trafiły do LoLa. Jest to nie tylko Yone, ale również i Senna, których mogliśmy widzieć w Legends of Runeterra. Kilka championów z MOBA wykorzystano również w trailerze Ruined King: A League of Legends Story. Zobaczyć mogliśmy tam:

  • Illaoi
  • Miss Fortune
  • Braum
  • Ahri
  • Yasuo
  • Pyke

Dodatkowo pojawiła się też nowa postać, którą gracze szybko skojarzyli z poprzednią grafiką opublikowaną przez dewelopera.

Video

Szybko nazwany został „Ruined King” i być może nie jest to bezpodstawne. Wszystko to za sprawą najnowszej grafiki, która opublikowana została wczoraj na oficjalnym Instagramie LoLa. Widzimy na niej kilka dobrze znanych postaci (podpisane przez graczy), sklepikarkę oraz tajemniczą rękę trzymającą ostrze, która będąc na pierwszym planie, ewidentnie próbuje przykuć swoją uwagę.

Według wielu członków społeczności może być to dłoń zapowiedzianego wcześniej bohatera „Ruined King”. Twierdzą oni, że pasuje również miecz, albowiem podobny jest do Blade of the Ruined King, przedmiotu towarzyszącego graczom od premiery gry. Warto zwrócić również uwagę, że wiele championów w tle, jak i sama sprzedawczyni patrzy się na tajemniczą postać z podziwem i zainteresowaniem (Samira, Aatrox, Ryze, Tryndamere, Vi, Swain).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends