w

Co oznacza tajemnicza muzyka, która pojawiła się na serwerze testowym LoLa? Chodzi prawdopodobnie o to

Riot Games

Czy seria PROJEKT znowu powróci do League of Legends? Pewna wskazówka na PBE.


Jedną z najbardziej znanych serii skórek w League of Legends są Projekty, które łączą na ten moment już kilkanaście postaci.

Alternatywne uniwersum, w którym bohaterowie posiadają przeróżne, cybernetyczne komponenty, spodobało się społeczności i prawdopodobnie już niedługo powróci.

PROJEKT 2021

Wydawane od ponad 5 lat skiny z serii PROJEKT, cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Szczególne wrażenie zrobili również najnowsi członkowie grupy, którzy do gry trafili dwa lata temu – 1 sierpnia:

  • Akali,
  • Irelia,
  • Jinx,
  • Pyke,
  • Warwick.

Teraz okazuje się, że w tym roku również mogą powrócić. Wszystko to za sprawą nowej muzyki, która pojawiła się na serwerze testowym:

ZOBACZ – Nowa darmowa ikonka i tęczowe efekty do LoLa i TFT reprezentujące środowisko LGBTQIA+ w 2021 roku

Oprócz tego, że samo brzmienie już kojarzy się z serią, plik został podpisany następująco:

Events\PJ2021Music\Audio\mx-pj-bkgd-project-theme.ogg

Na ten moment oficjalnie nie wiadomo, kto otrzyma nową skórkę i czy spekulacje społeczności są trafem w dziesiątkę odnośnie powrotu tej serii skinów.

Społeczność obstawia jednak, że będzie to brat Yasuo – Yone. Dodatkowo z przecieku (Największy przeciek nowych skinów do LoLa w historii. Kilkadziesiąt konceptów, które wysłał sam Riot), który potwierdził się już kilka razy, możemy dodać tam niezwykle popularną Kai’Sę, Varusa oraz Taliyah. Są to jednak tylko spekulacje, a nie potwierdzone informacje.