w

Co się dzieje w brązie w LoLu? Jhin z 9 punktami zdrowia vs nafeedowany Dr Mundo z pełnym HP

Niesamowity pojedynek w LoLu, który stał się definicją brązu.


W League of Legends istnieje kilka rang, które dzielą graczy ze względu na umiejętności gry. Do dwóch najniższych należy żelazo oraz brąz i to właśnie tam znajdują się początkujący, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z największą MOBĄ na świecie.

Jeden z graczy postanowił pokazać społeczności akcję, która według wielu komentujących stała się definicją brązowego zagrania i nie wierzą oni, jak tak właściwie mogło do niej dojść.

Jhin vs Dr Mundo

Każdy z grający w League of Legends zapewne chociaż raz zrobił świetną akcję, której nie powstydziłby się nawet Faker. To działa również w drugą stronę i każdy z nas przynajmniej raz w swojej karierze zepsuł coś, zagrał głupio i dostał deszczem znaków zapytania. Szczególnie jeżeli byliśmy ostatnimi żyjącymi i to od nas zależało, czy wygramy lub przegramy.

Są jednak sytuacje, których zdecydowanie nie da się zepsuć, a jednak… Świetnie taką akcję ukazuje klip jednego z użytkowników Reddita o pseudonimie kezm7x3. Po zklikwidowaniu Akali, gdzie ledwo uszedł z życiem, musiał zmierzyć się jeszcze z biegnącym w jego stronę nafeedowanym Dr Mundo. Jak mu poszło?

Video

ZOBACZ – Nzq123, polski streamer League of Legends zbanowany na Twitchu. To w sumie jego 3 ban w historii

Jak możemy zauważyć, Jhinowi w jednym momencie zostało zaledwie 9 HP, ale zdołał uciec dzięki pomocy sojuszniczych wież i umiejętności dodge’owania tasaków, a na koniec dobił osłabionego już przeciwnika.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends