w

Co wiadomo o nowym wydarzeniu Night & Dawn 2021 w LoLu? Skiny, data premiery i nie tylko

Riot Games

Wszystkie informacje dotyczące nowego wydarzenia w LoLu.


Dawnbringer vs Nightbringer powraca, tym razem z jeszcze większą ilością skórek. Do walki wkroczy kolejnych 6 bohaterów, którzy otrzymają nową zawartość kosmetyczną.

Wiemy już, kto będzie brał udział w evencie i po jakiej stronie stanie. Kiedy możemy spodziewać się nowego wydarzenia na oficjalnych serwerach i co trzeba o nim wiedzieć?

Night & Dawn 2021

Skórki z tej serii zadebiutowały w czerwcu 2016 roku do Riven oraz Yasuo. Zrobiły ogromną furorę, przez co Riot postanowił wypuścił ich jeszcze kilka w 2019 roku. Teraz po dwóch latach powracają w nowej odsłonie i tym razem skiny dostanie 6 postaci, w tym nowa bohaterka – Vex.

Kto więc ma otrzymać nowe skorki? Na ten moment wiemy, że jest to:

  • Dawnbringer Morgana,
  • Dawnbringer Vex,
  • Night & Dawn Kayn,
  • Night & Dawn Yone,
  • Nightbringer Lillia,
  • Nightbringer Tryndamere.

Ich zapowiedzi towarzyszy kilkudziesięciu sekundowy zwiastun:

Video

Co ciekawe, Kayn jest przedstawicielem obu stron, w zależności, którą ostateczną formę wybierzemy podczas rozgrywki. Yone natomiast w zapowiedzi wygląda jak połączenie obu, co jest niezwykle ciekawe.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy odbędzie się ich oficjalna premiera. Przewiduje się, że zostaną wydane w patchu 11.19, który na oficjalne serwery trafi 22 września. Nie jest to jednak potwierdzona informacja.

Misje i nagrody

Wydarzenie Night & Dawn będzie dotyczyło wyboru, czyli zupełnie tak, jak w przypadku poprzednich eventów. Gracze prawdopodobnie będą musieli wybrać stronę, po której się stawiają, a dzięki temu przysługiwać im będą związane z tym nagrody, jak unikalne ikonki czy też emotki.

Jak w każdym evencie pojawi się również przepustka i sklep za tokeny, w którym wykupić będzie można ikonki, emotki, ramki, a także Kayna Prestiżowej Edycji, bowiem to właśnie on ma otrzymać taką skórkę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends